Zamknij
REKLAMA

Jakie samochody dostał o. Rydzyk od bezdomnego milionera?

14:00, 13.10.2019 | FD
Skomentuj
fot. materiały własne
REKLAMA

Jakie samochody dostał o. Rydzyk od bezdomnego milionera?

Pamiętacie historię samochodów, które ojciec Tadeusz Rydzyk miał dostać od bezdomnego? Teraz duchowny ujawnia szczegóły wsparcia go i jego mediów w Toruniu.

Na początku o. Rydzyk podkreśla, że auta dostał kilkanaście lat temu (dokładnie szesnaście!). Pan Stanisław obdarował go dwoma autami. Obydwa to VW Golfy - zielony i czerwony. 

Bohater historii ożenił się z milicjantką, a ich związek nie skończył się szczęśliwie. Jak został bezdomnym? Kupił mieszkanie żonie i córce, a te później wyrzuciły go z domu.

Szczęście się jednak do niego uśmiechnęło. Wygrał w lotto 1,350 mln złotych. Wtedy właśnie kupił samochody toruńskiej rozgłośni. Co ciekawe, ojciec Rydzyk odnosi się też do miejskich legend, że jeździ maybachem. 

- Ci nienawistnicy, kłamcy: "Luksusowego maybacha dostał!", oni tak pisali. Ja nawet nie wiedziałem, co to jest maybach  - stwierdził duchowny.

Co sądzisz na ten temat? 

[ALERT]1570792538323[/ALERT]

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

gośćgość

5 0

Ufff, a myślałem że bezdomni zbierają kasę na alkohol. Uff ale ulga, że to kasa użebrana na samochody :-) 23:16, 13.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ANNAMARIA ANNAMARIA

2 0

ZWYKŁE KŁAMSTWO CO TU RYDZYK OPOWIADA POWINIEN TYM ZAJĄĆ SIĘ FISKUS ON PRZED TYM BRONI SIĘ ŻENADA ??????? 11:09, 15.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz