Zamknij
REKLAMA

Nowy przetarg dla schroniska?! Jest projekt radnych!

16:00, 10.01.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. MM/ddtorun.pl

Trwa batalia o toruńskie schronisko. Przeciwko nowym zarządcom placówki protestują organizacje pozarządowe i mieszkańcy. Radni odpowiadają na apele i będą składać wnioski o ponowne rozpisanie przetargu na opiekę nad schroniskiem.

Na dzisiejszej sesji swój projekt składają radni Prawa i Sprawiedliwości. Jak mówi Michał Jakubaszek, dobro zwierząt bardzo leży im na sercu. 

- Słuchamy opinii mieszkańców i wiemy, że dbanie o bezdomne zwierzęta jest ważną kwestią. Kochamy zwierzęta - mówi radny klubu PiS. - W ostatnich tygodniach osoby, które zajmują się zwierzętami byli bardzo poruszeni przetargiem na prowadzenie schroniska dla bezdomnych zwierząt. Toruńskie schronisko jest oceniane bardzo dobrze w opinii mieszkańców i ekspertów. Wysokie standardy powinny być utrzymane. Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt. Kierujemy wniosek do prezydenta Michała Zaleskiego o rozważenie nowego postępowania przetargowe w tym zakresie, uwzględniającego warunki o których mówiłem. 

Wiadomo też, że swoje projekty planują złożyć radni Platformy Obywatelskiej. Czy prezydent zdecyduje się na ponowne rozpisanie procedury przetargowej? 

[ALERT]1547121512859[/ALERT]

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

GośćGość

8 1

Gdyby wyszło 100 osób zadowolonych z przetargu naprzeciw tej grupki protestujących osób nie byłoby politycznej szopki. Chip każdemu psu w mieście i szczeniakowi i odpowiedzialność + koszty na właściciela od momentu oszczenienia suki do momentu aż pupil zdechnie. 17:37, 10.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RealistaRealista

6 2

Co za bzdury opowiada pan ładny. PiS tak kocha zwierzątka, że chce wybić wszystkie dziki. Dobrze wie, że nie może wpływać na przetarg tylko pewnie cynk od swojego wiceprezydenta dostał o unieważnieniu i teraz chce się załapać na ojca sukcesu. 20:15, 10.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone