Zamknij
REKLAMA

Tak zmienia się ta uliczka na Wrzosach

18:00, 23.07.2018 | WG
REKLAMA
Skomentuj
fot. Miejski Zarząd Dróg w Toruniu

Trwa przebudowa kolejnej osiedlowej ulicy na Wrzosach. Drogowcy prowadzą prace na kolejnym odcinku ul. Owsianej - tym razem pomiędzy ul. Czeremchową a Ugorami. Ile one potrwają?

Dwa etapy prac na ul. Owsianej już za nami. W 2012 r. realizowany był odcinek pomiędzy ul. Brzoskwiniową a Czeremchową, a rok później od Szosy Chełmińskiej do Brzoskwiniowej. Teraz przyszedł czas na kolejny fragment ulicy - tym razem pomiędzy ul. Czeremchową a Ugorami. 

- Na przebudowywanym w tym roku odcinku drogowcy ustawili krawężniki i wybudowali chodnik z kostki brukowej - informuje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu. - Na jezdni ułożono wszystkie warstwy nawierzchni, bez ostatniej tzw. ścieralnej warstwy. Wybudowano wyniesione skrzyżowanie, które ograniczy prędkość poruszających się w tym miejscu pojazdów.

Prace na ul. Owsianej potrwają do połowy września i pochłoną 997 tys. zł. 

(WG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

JulianJulian

1 3

Jak zwykle kolejny remont i marnotrawienie miejskich pieniędzy!!! Po co tyle miejsc parkingowych skoro nikt tam nigdy nie parkuje!!!! Widać trzeba było sprzedać komuś kostkę to miasto chetnie zapłaciło jak za zboże!!! Lepiej by te parkingi zrobili przy ul. Zbożowej tam ciągle pełno samochodów!!!! A na cmentarz wszyscy i tak ida pieszo albo rowerem bo mieszkają niedaleko. 22:19, 23.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BilBil

2 2

Typowy przykład patologii inwestycji w naszym mieście
zrobiona piękna ulica a tam nawet jednego domu nie ma na zdjęciu
Pan Giedyrys to potrafi pokazać :+)) 07:08, 24.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

adju89adju89

0 2

Na Wrzosach jest również remontowana ul. Św. Antoniego chociaż jej stan nie był zły, ale akurat przy tej ulicy mieszka rady PiS, Pan Jacek Kowalski, a decyzję o remoncie podjęto po ostatnich wyborach. Zbieg okoliczności? Pytanie - kto mieszka przy ul. Owsianej? 08:07, 24.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone