Sylwestrowa zabawa na toruńskiej Starówce, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców oraz gości.
Ania Rusowicz, ABBA Tribute Band i pokaz sztucznych ogni - tak w skrócie wyglądał miejski sylwester na Rynku Staromiejskim.
Sylwestrowa zabawa na Rynku Staromiejskim rozpoczęła się o godz. 22.30. Otworzył ją koncert Ani Rusowicz.
Zaraz po niej na scenę weszła ABBA Tribute Band, formacja, z którą torunianie i odwiedzający nasze miasto goście, bawili się do godz. 1 w nocy.
W okolicach północy ich występ został przerwany. Był to czas na życzenia noworoczne od władz miasta, wspólne odliczanie do północy i krótki pokaz sztucznych ogni.
A tak wyglądał sylwester w hotelu Nicolaus: fotorelacja.
0 1
Pokaz fajerwerków słaby, pierkwszy koncert nawet ciekawy, ale ten drugi - fatalny. nic tylko się zalać i nie słuchając tańczyć. no ale nie o tym..
Co się stało że nie było tego trzeciego zespołu? Boney M mieli grać ....
2 1
Smutno! w Berlinie były, a tu w Toruniu zacofanie; nie było strefy bezpiecznej ani dla kobiet molestowano/ napastowanych, ani dla kod'ziareczek! a najbardziej mnie zmartwiło to, że nie zbierano na stypendium dla naszego Mateuszka Kijowskiego, który te marne ponad 32 tyś już wydał przed świętami.
0 0
zgadzam sie. Ania Rusowicz bardzo wysoko jeśli chodzi o poziom wokalny, gorzej z "przebojowością" repertuaru - nic nie znałem i do tańczenia średnie. Natomiast drugi zespół repertuar IDEALNY na taką imprezę, ale wykonanie DNO. Sekcja damska jeszcze jakotako, ale faceci masakra. Na drugi rok polecam poszukać lepszego zespołu grającego covery Boney M i będzie mega. Despacito nie potrzeba. Ogolnie super impreza.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz