Zamknij

rafas

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


270

Opublikowane
komentarze

1

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika rafas

2019-04-29 16:10:12

72

Ostatnio podczas jazdy tramwajem byłem świadkiem podobnego zachwytu turystów, gdy "piątka" wjechała na Bydgoskie :) Z jednej strony cieszy człowieka, gdy "obcy" chwalą jego miasto a z drugiej strony smuci świadomość niewykorzystania potencjału dzielnicy przez urzędników. Lubią oni porównywać Toruń do Krakowa... Gdyby zajęli się Bydgoskim Przedmieściem, to byłby drugi krakowski Kazimierz. Weź udział w dyskusji: Jest warszawiakiem i przyjechał z grupą znajomych do Torunia. "Macie śliczną starówkę, ale..."


2017-07-10 12:48:27

10

Już w 2015 r. było podobnie. Wtedy dostaliśmy się do pierwszej czwórki kosztem Falubazu Zielona Góra tylko dlatego, że Sasza Łoktajew palił trawkę przed meczem w Toruniu. Falubaz stracił bonus, który wywalczył w dwumeczu i dzięki temu punktowi Apator był 4 na koniec rundy zasadniczej. Teraz prawdopodobnie szczęśliwie zakończymy sezon na bezpiecznym, szóstym miejscu. Mam tylko nadzieję, że zarząd klubu wyciągnie odpowiednie wnioski po tym słabym sezonie i w kolejnym unikniemy powtórki... Weź udział w dyskusji: Euforia w Toruniu po wykryciu dopingu u Grigorija Łaguty? "Fricke za Holdera!"


2017-05-09 12:35:16

10

@Aniołek: najpierw wejdź na swój profil w endo i wyeksportuj z trasy plik "gpx" (pewnie jest to w ustawieniach, ja akurat używam stravy). Ten plik zapisujesz sobie gdzieś na pulpicie. Następnie wchodzisz na stronę www.naviki.org, po zalogowaniu wybierasz opcję "prześlij trasę" a potem "wybierz plik" i wybierasz Twój "gpx" pobrany wcześniej z endo. To wszystko :) Weź udział w dyskusji: Toruń kręci kilometry. Lepsi od Barcelony, gorsi od Bydgoszczy


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddtorun.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?