Zamknij
REKLAMA

pavvrii

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


56

Opublikowane
komentarze

0

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

8

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika pavvrii

2020-03-27 19:43:10

126

Wiedziałem że już komuś to będzie przeszkadzać, czekałem na artykuł hehe. Wczoraj i przedwczoraj późnym wieczorem latały dwa F16, jak co roku ćwiczenia kilka razy mają ćwiczenia, normalne jak strzelanie na poligonie ;) Szkoda tylko że za dnia nie ma tak często i nisko was, można by podziwiać :) Weź udział w dyskusji: Tajemnicze loty śmigłowców nad Toruniem, mieszkańcy zaniepokojeni! O co chodzi?


2020-01-05 14:09:39

121

Gdańsk większe miasto a jakoś biletomatów przy przystankach nikt nie niszczy i można kupić na spokojnie bilet. Druga sprawa to jest to że te mocno eksploatowane co jakiś czas nie działają na dłużej. Weź udział w dyskusji: "Czy torunianie mają z tym problem?" Swoim wpisem rozpętał w sieci burzę!


2019-12-23 17:20:37

810

Moim zdaniem w czasie pokoju, powinno być jak najwięcej wiadomości dot. ćwiczeń, nie tyczy się to tylko Torunia ale całej polski. Wiadomo że nie dogodzisz wszystkim ale też nie każdy lubi tego typu hałas, a WP istnieje też miedzy innymi dzięki podatnikom a nie jest to prywatny folwark, więc ze względu na szacunek do mieszkańców a w szczególności do osób starszych i dzieci, powinno być jak najwięcej informacji o zbliżających się ćwiczeniach i niedogodnościach, zarówno w internecie jak i poza nim. Chciałbym też dodać że w drugą stronę też to powinno działać, że szacunek do munduru też powinien być. Weź udział w dyskusji: Toruń: koniec niespodziewanych hałasów na poligonie?! Jest rozwiązanie!


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddtorun.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone