Zamknij
REKLAMA
Piernik

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


62

Opublikowane
komentarze

1

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika Piernik

2019-12-28 07:54:44

38

Przeszkadza niektórym mieszkańcom hałas z poligonu, zawsze w Bieszczady można się wyprowadzić (trzeba będzie się przyzwyczaić do miśów). Nikt nie przymusza do mieszkania przy ul. Andersa , na Rubinkowie czy osedlu JAR jest spokojniej. Nikt nie przymusza do mieszkania w Kaszczorku gdzie Wisła zalewa osiedle domków jednorodzinnych. Chciało się taniego mieszkania i działki na polderach (terenach zalewowych Wisły ) . Trzeba liczyć się z konsekwencjami podejmowanych decyzji. Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich i pozytywnego nastawienia życzę. Weź udział w dyskusji: Toruń: koniec niespodziewanych hałasów na poligonie?! Jest rozwiązanie!


2019-09-15 06:55:30

10

Przy okazji takich tygodni i dni bez samochodu -edukacja i jeszcze raz edukaja . Budzenie rozumu uczestników ruchu drogowego. Bo mózg mają wszyscy - a rozum nie każdy . Weź udział w dyskusji: Już niedługo samochody w Toruniu pójdą w odstawkę. Sprawdź, dlaczego!


2019-09-15 06:44:58

00

Nie rzecz w tym żeby zaostrzać przepisy - bo będzie krzyk że państwo i miasto policyjne. Rzecz w tym by uczestnicy ruchu drogowego przepisy istniejące respektowali . Zacznijmy każdy od siebie wymagać samodyscypliny i używania rozumu - będzie bezpieczniej. Znacie żart - czym różni się : mózg od rozumu ? mózg mają wszyscy - rozum nie każby. (:-) Weź udział w dyskusji: „Dać ludziom zabawkę”. Torunianin skarży się na zachowanie innych mieszkańców


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddtorun.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?