Zamknij
REKLAMA

Phoenix

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


1051

Opublikowane
komentarze

3

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika Phoenix

2020-01-23 11:21:29

41

Popieram zakaz sprzedaży biletów w komunikacji miejskiej. Jedyna sprzedaż w pojeździe powinna być prowadzona przez biletomaty na ryzyko pasażera, tj. gdyby te nie działał, to pasażer ponosi odpowiedzialność za brak biletu, bo to on podjął decyzję o zakupie w pojeździe zamiast wcześniej dokonać go np. w kiosku. Weź udział w dyskusji: Toruń: żona kierowcy MZK odsłania brutalną prawdę. "Nie będzie miał Was kto wozić!"


2020-01-22 16:46:22

113

Z jednym się nie zgodzę: sprzedaż biletów przy opóźnieniu. Zgodnie z regulaminem kierowca ma prawo odmówić sprzedaży biletów gdy ma opóźnienie aby jeszcze go nie powiększać. Czemu więc tego nie robi? Zaraz ktoś napisze, że pasażerowie będą się wtedy skarżyć, ale przepis mówi jasno i wystarczy się na niego powołać. Sam jestem pasażerem i mnie też wkurzają ci co kupują bilety u kierowcy zamiast wyposażyć się w nie wcześniej lub skorzystać z aplikacji. Szczerze, to czasem trzeba postawić jasno warunki. Raz, drugi, kierowca nie sprzeda biletów, to pasażer się nauczy. Podobnie z przystankami na żądanie. Nie wciśnie przycisku, to trudno, jedzie dalej lub stoi i czeka na następny, gdy nie machnie ręką. Weź udział w dyskusji: Toruń: żona kierowcy MZK odsłania brutalną prawdę. "Nie będzie miał Was kto wozić!"


2020-01-22 08:58:09

00

Szkoda, że znów żużel trafia do telewizji ograniczonej dostępnością. Ktoś, kto korzysta z naziemnej tv czy płatnej platformy satelitarnej od innego dostawczy nie ma żadnej możliwości oglądania żużla w tv, a dokupienie drogiego pakietu C+ tylko dla jednego meczu w kolejce jest nadmiernym wydatkiem. Weź udział w dyskusji: Świetna informacja dla kibiców Apatora Toruń! 1. liga będzie w telewizji!


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddtorun.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone