Zamknij

Phoenix

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


1160

Opublikowane
komentarze

4

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika Phoenix

2020-07-10 09:11:27

00

Oceniacie człowieka, który napisał do redakcji zamiast, podobnie jak i on zwrócić uwagę na godną pochwały postawę sprzedawców tamtejszego sklepu. Ok, może i mógł zareagować, ale ilu z Was by to zrobiło? Zastanówcie się nad tym a dopiero potem wyrażajcie swoją opinię. Prawda jest taka, że w większości obecna młodzież jest gów.o warta i należy chwalić postawę tych, którzy wbrew temu starają się pokazać, iż mimo młodego wieku pracują i mają jakieś wartości, a nie tylko kolejne zdjęcie na fb. Weź udział w dyskusji: Toruń: tak zachowali się sprzedawcy z "Żabki" przy Hallera! To działo się w niedzielę


2020-07-10 09:03:07

12

No tak, bo w czasie pandemii ważniejsze są psie kupy na trawnikach niż maseczki np. w autobusach. Weź udział w dyskusji: Toruń: strażnicy miejscy podsumowali czerwiec. Ile mieli interwencji?


2020-07-10 09:00:04

02

9 interwencji dotyczyło naruszeń Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia stanu epidemii ( m.in. naruszenie sposobu przemieszczania się, braku maseczki lub zakazu zgromadzeń); Ile? 9? Weź udział w dyskusji: Toruń: strażnicy miejscy podsumowali czerwiec. Ile mieli interwencji?


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddtorun.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?