Zamknij
REKLAMA

Phoenix

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


1004

Opublikowane
komentarze

3

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika Phoenix

2019-11-21 08:31:07

30

Najlepszy jest kiosk na Rapackiego, w którym też można pamiątki kupić. Całe lato można było tam dostać pamiątkę z... Tarnowa. :D Weź udział w dyskusji: Toruń: przetarg na handel pamiątkami? Urząd miasta komentuje


2019-11-21 08:27:32

10

Sam postój korekcyjny można zrozumieć i to nawet nie dlatego, że trzeba korygować rozkład, a z uwagi na kierowcę, któremu należy się chwila odpoczynku. Problem w tym, ze dlaczego ten postój jest robiony na przystanku Czerniewice, gdy większość pasażerów jedzie jeszcze dwa przystanki dalej. Co do faktu, że linia nie dojedzie na czas do miasta, to nie tyle przez sam postój, co przez opóźnienie złapane przy wjeździe na rondo Roszko, bo tam w szczycie, jak ktoś jadący Łódzką nie wpuści autobusu z Włocławskiej, to ten będzie stał i stał i czekał na zmiłowanie. Taka sytuacja już była, gdy robiono wodociąg i zamknięta była Zdrojowa. Niestety, trasy linii układane są zza biurka bez pojęcia o praktyce. Weź udział w dyskusji: Uwaga pasażerowie MZK w Toruniu! Zmiana trasy jednej z linii!


2019-11-21 08:19:14

10

Też korzystam i obecnie jest ok. Po zmianie, to Ghas ma rację, że linia będzie dla leśnych zwierząt, bo jak inaczej wytłumaczyć puszczenie jej do lasu przez Włocławską? Weź udział w dyskusji: Uwaga pasażerowie MZK w Toruniu! Zmiana trasy jednej z linii!


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddtorun.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone