Zamknij
REKLAMA
Phoenix

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


1323

Opublikowane
komentarze

5

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika Phoenix

2022-04-15 13:46:17

106

To podatnicy kupią, a nie rząd PiSu. Rząd nie ma swoich pieniędzy... no, chyba że dodrukuje napędzając i tak wysoką inflację. Weź udział w dyskusji: Rząd PiS kupi wozy dla strażaków ochotników z powiatu toruńskiego!


2022-04-05 08:31:43

00

IMME nigdy nie cieszyło się jakimś dużym zainteresowaniem. Ani to liga ani GP, więc nie ma się co dziwić, że frekwencja wśród kibiców była jak była, tym bardziej, że ktoś wpadł na pomysł by zorganizować ów imprezę w miesiącu, gdzie warunki pogodowe są jakie są i można było się spodziewać, że jeśli będzie zimno, to ludzi na trybunach nie będzie. W obliczu inflacji i wzrostu cen oraz ograbiania ludzi przez podatki PiSu nic dziwnego, że każdy kto poszedł i kupił bilet dwa razy obejrzał każdą wydaną na niego złotówkę. Weź udział w dyskusji: Smutny widok w sobotę na Motoarenie. Były manager Apatora nie gryzie się w język


2022-03-15 19:30:16

110

Punkt widzenia pasażera korzystającego raz na rok z MZK: - Wygodnie, ekologicznie, komfortowo. Punkt widzenia pasażera jeżdżącego codziennie: - Co mi po nowym autobusie, który jeździ co godzinę. Lepsze byłby Jelcze jeżdżące co 5 minut. Weź udział w dyskusji: Toruń: miasto kupi nowe autobusy. To będą elektryczne pojazdy!


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddtorun.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?