Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. telefonicznego kontaktu z Klientem Audi - Call Center

Data dodania: 2021-12-14 08:14:37ID: 2955

[email protected]

W związku z dynamicznym rozwojem autoryzowanego salonu i serwisu - Audi Centrum Toruń, poszukujemy pracownika do Działu CALL CENTER na stanowisko:

Specjalista ds. kontaktu z Klientem

Zadania:

- Obsługa połączeń przychodzących i ruchu z kanałów online.
- Umawianie Klientów handlowych i serwisowych.
- Pozyskiwanie Klientów z dostępnych kanałów.
- Budowanie bazy kontaktów.
- Wsparcie bieżących akcji promocyjnych.
- Nawiązywanie relacji z Klientami.
- Realizacja wyznaczonych celów.
- Współpraca z Działem Marketingu w ramach organizowanych kampanii i wydarzeń.

Wymagania:

- Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta/sprzedaży telefonicznej (warunek konieczny, minimum 6 miesięcy) .
- Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).
- Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i wysoka kultura osobista.
- Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
- Otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.
- Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office - szczególnie Excel).

Oferujemy:

- Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
- Wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników i zaangażowania.
- Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach - 09:00-17:00
- Pracę w stabilnej firmie i postępowej marce.
- Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.