Promuj to ogłoszenie

Szef Kuchni

Data dodania: 2021-08-19 08:40:06ID: 2791

733Pokaż numer[email protected]

W związku z rozwojem Hotelu VICTORIA we Włocławku oraz reorganizacją części gastronomicznej poszukujemy Szefa Kuchni.

Zakres obowiązków

Organizacja pracy Kuchni i podległego zespołu
Zapewnienie wysokiej jakości usług oraz budowanie korzystnych relacji z Gośćmi
Przygotowywanie propozycji sezonowych zmian potraw w hotelowym menu restauracyjnym oraz innych ofert gastronomicznych wraz z podaniem propozycji cen sprzedaży
Nadzorowanie oraz uczestniczenie w produkcji kuchennej dla potrzeb śniadań, restauracji, baru, bankietów i konferencji oraz wyżywienia pracowników
Nadzorowanie odpowiedniej estetyki i aranżacji wydawanych dań
Przygotowywanie receptur, listy alergenów, kart oferowanych dań

Nasze wymagania

Wykształcenie gastronomiczne oraz wysokie umiejętności kulinarne
Udokumentowane doświadczenie na samodzielnym stanowisku Szefa Kuchni lub Zastępcy Szefa Kuchni
Umiejętność zarządzania zespołem, w tym: motywowania zespołu, szkolenia nowych pracowników, planowania, kontroli i rozliczania czasu pracy
Umiejętność przygotowania dużych imprez gastronomicznych oraz cateringów zewnętrznych
Znajomość najnowszych trendów oraz kreatywność
Znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)
Umiejętność kalkulacji cenowych i prowadzenia ewidencji gastronomicznej
Znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office, programów magazynowych oraz systemów POS
Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwości rozwoju i szkoleń