Promuj to ogłoszenie

Zatrudnimy automatyka

Data dodania: 2021-06-22 15:35:32ID: 2737

566Pokaż numer[email protected]

Zadania:
-projektowanie i programowanie układów sterowania maszyn i urządzeń
-budowanie założeń do sterowania maszyn i urządzeń
-analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
-wprowadzanie zmian w oprogramowaniu maszyn i urządzeń w posiadanym parku maszynowym
-opracowanie i wykonywanie dokumentacji technicznej oraz obsługi maszyn i urządzeń w podległym zakresie
-nadzorowanie i wykonywanie prac wdrożeniowych
-współpraca z dostawcami w celu wypracowania najlepszych rozwiązań technicznych
-ciągłe doskonalenie zawodowe I dostosowywanie wiedzy do aktualnych potrzeb

Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe ? preferowane wyższe
-min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
-umiejętność projektowania algorytmów i programowania PLC
-znajomość zagadnień sterowania i regulacji oraz umiejętność wykonywania rysunków instalacji automatyki przemysłowej
-umiejętność pracy w zespole
-umiejętność analitycznego myślenia
-kreatywność, samodzielność, innowacyjne podejście do zadań
-znajomość języka angielskiego min. B1
-zainteresowanie nowinkami technicznymi

Oferujemy:
-pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
-możliwość podniesienia kompetencji zawodowych
-okazję do rozwoju zawodowego, w tym szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
-przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów
-benefity (dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do nauki języków, szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie biletów do kina, teatru)
-dobra atmosfera w zespole