Promuj to ogłoszenie

Doradca Techniczno-Handlowy

Data dodania: 2021-06-11 15:13:25ID: 2734

54 Pokaż numer[email protected]

ekoryniec s.c. Siutkówek 7 87-732 Lubanie zatrudni osobę na stanowisko: Doradca Techniczno -Handlowy

Zakres obowiązków:

Aktywne i skuteczne poszukiwanie nowych klientów
Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami
Prowadzenie negocjacji handlowych
Przygotowywanie ofert
Doradztwo i wsparcie techniczne dla klientów
Realizowanie planów sprzedażowych
Sporządzanie raportów z wykonanych działań w CRM
Dbałość o pozytywny wizerunek pracodawcy i oferowanych produktów

Nasze wymagania:

Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
Dobra znajomość lokalnego rynku
Kreatywność i zdecydowanie w działaniu
Umiejętność organizacji i planowania pracy
Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność przygotowywania ofert przetargowych (mile widziana)
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe
Doświadczenie sprzedażowe,
Znajomość branży budowlanej wskazana
Komunikatywność
Wysoki poziom motywacji do pracy
Samodzielność w działaniu

Oferujemy:

Szkolenia produktowe i handlowe
Przyjazną atmosferę w zespole
Możliwość rozwoju zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedażowymi
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę w firmie o kulturze opartej na otwartości i zaufaniu
Czas pracy: elastyczny, wizyta w siedzibie firmy raz w tygodniu
Forma umowy zawieranej z kandydatem: do uzgodnienia: własna działalność, umowa o pracę

Działalność firmy: Działalność firmy: branża budowlano-instalacyjna, pompy ciepła, rekuperacja, podstawowe instalacje hydrauliczne, wod-kan, uzdatnianie wody, fotowoltaika, etc.

Miejsce pracy:
siedziba firmy, woj. kujawsko-pomorskie, teren kraju