Promuj to ogłoszenie

Junior Web Developer

Data dodania: 2021-05-20 15:42:01ID: 2704

[email protected]

Sieć lokalnych portali informacyjnych - obecnie obejmująca swym zasięgiem ponad 75 serwisów w Polsce - wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje Junior Web Developera. Jeśli posiadasz doświadczenie i umiejętności oraz lubisz poszukiwać kreatywnych rozwiązań, a praca jest Twoją pasją, prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Włocławek lub praca zdalna
Wynagrodzenie: 5000 - 6500 netto B2B/ 5000 - 6500 brutto UoP

Czego oczekujemy?
- dobra znajomość HTML5, CSS3, JS
- znajomość PHP, MySQL
- praktyczna znajomość RWD

Jakie będą Twoje zadania?
- rozwijanie funkcjonalności sieci lokalnych portali informacyjnych
- tworzenie nowych rozwiązań w zespole programistów i grafików w oparciu o potrzeby redakcji portali
- wdrażanie kolejnych portali informacyjnych do sieci (aktualnie ponad 75 serwisów w całej Polsce)

Oferujemy
- możliwość stałego rozwoju w młodym zespole, przy dynamicznie rozwijającym się projekcie lokalnych portali informacyjnych
- możliwość stałego podnoszenia kompetencji (dostęp do bazy kursów z różnych dziedzin IT)
- dobrą atmosferę w zgranym zespole
- możliwość pracy zarówno w biurze jak i pracy zdalnej

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected]

Prosimy również o dodanie klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VIVA MEDIA Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".