Promuj to ogłoszenie

Elektryk Utrzymania Ruchu

Data dodania: 2021-05-18 13:52:00ID: 2703

566Pokaż numer[email protected]

Zadania:
-wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na podstawie instrukcji i wymagań UDT;
-realizacja zadań zgodnie z wewnętrznymi harmonogramami;
-reagowanie na awarie maszyn i instalacji infrastruktury zakładu;
-diagnostyka awarii i proponowanie trwałych rozwiązań;
-wypełnianie stosownych raportów;
-wykonywanie prac wdrożeniowych;
-współpraca z dostawcami i podwykonawcami;
-ciągłe doskonalenie zawodowe.

Wymagania:
-wykształcenie min. zawodowe ? kierunkowe;
-min. 1-2 letni staż na podobnym stanowisku;
-uprawnienia energetyczne z grupy I, II i III (mile widziane);
-uprawnienia do obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego (mile widziane)

Oferta:
-praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
-możliwość podniesienia kompetencji zawodowych
-okazję do rozwoju zawodowego, w tym szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
-możliwość zdobycia kolejnych kwalifikacji
-przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów
-wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę i premię
-dofinansowanie do wczasów,
-dofinansowanie na święta,
-benefity pozapłacowe do wyboru: pakiet medyczny, ubezpieczenia, karty sportowe, bilety do kina, karnety na żużel, karty wędkarskie i inne
-Pracowniczy Program Emerytalny
-spotkania integracyjne i firmowe wydarzenia sportowe
-wsparcie dla wybranych przez siebie inicjatywy i organizacji społecznych
-dobra atmosfera w zespole