Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

Data dodania: 2021-03-31 13:00:13ID: 2641

[email protected]

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
Jeżeli współpraca z klientami biznesowymi to dla Ciebie łączenie przyjemnego z pożytecznym, a dodatkowo interesujesz się nowymi technologiami nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!
Dołącz do #TeamMagenta i rozwijaj z nami sprzedaż nowoczesnych technologii na polskim rynku.

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:
? poszerzanie grona klientów T-Mobile o firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw
? rozwijanie naszej oferty usług mobilnych, zaawansowanych produktów telekomunikacyjnych oraz rozwiązań szytych na miarę
? rozwijanie swoich umiejętności sprzedażowych oraz wiedzy o produktach i technologiach telekomunikacyjnych
? zdobywanie nagród w konkursach sprzedażowych

W REALIZACJI ZADAŃ POMOŻE CI:
? masz doświadczenie w sprzedaży B2B
? każdą relację z klientem postrzegasz długofalowo
? uwielbiasz odhaczać kolejne zrealizowane cele na swojej liście
? widok listy kontaktów napędza Cię lepiej niż poranna kawa
? posiadasz prawo jazdy kategorii B
? prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś w stanie ją założyć

OFERUJEMY:
? Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
? Atrakcyjny system premiowy i wartościowe nagrody w konkursach
? Nieograniczone wsparcie i program szkoleń na dobry początek
? Premia na start oraz dofinansowanie na zakup sprzętu
? Możliwość korzystania z opieki medycznej i kart sportowych
? i wiele innych ?

Jeśli ogłoszenie zwróciło Twoją uwagę i chciałbyś rozpocząć współpracę z T-Mobile Polska, aplikuj poprzez link! https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2a994bda119d4f01b9e27f13260b4359