Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Obsługa hali, operator maszyn

Data dodania: 2023-01-16 11:38:15ID: 3561

523Pokaż numer[email protected]

K.C.B. Interlight Sp. z o.o., Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)

Główne zadania i obowiązki:
- Obsługa maszyn i urządzeń,
- Zabezpieczenie surowców i materiałów do produkcji na poszczególnych stanowiskach pracy,
- Bandowanie palet,
- Obsługa wózka jezdniowego podnośnikowego,
- Utrzymywanie porządku i czystości w halach produkcyjnych.

Wymagania:
- Umiejętność wykonywania drobnych napraw,
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
- Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie zmianowym,
- Dobre warunki pracy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
- CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
- list motywacyjny.