Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik działu księgowości

Data dodania: 2022-11-25 10:09:19ID: 3502

523Pokaż numer[email protected]

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI
K.C.B. Interlight Sp. z o.o., Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)

Główne zadania i obowiązki:
• księgowanie i rozliczanie operacji finansowo-księgowych

Wymagania:
• min. średnie wykształcenie kierunkowe [rachunkowość]
• min. 3-letni doświadczenie pracy w księgowości
• minimalna wiedza z zakresu prawa podatkowego
• posiadanie umiejętności analitycznego myślenia
• dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
• komunikatywność
• umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
• umiejętność obsługi programu SAP
• znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• dobre warunki pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
• CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
• list motywacyjny