Zamknij
Ważne

Szkoła pogrążona w żałobie. Nie żyje ceniona nauczycielka z Torunia

red. 08:32, 16.01.2026 Aktualizacja: 08:35, 16.01.2026
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Depositphotos Zdjęcie ilustracyjne. Depositphotos

Zmarła wieloletnia nauczycielka, dla wielu uczniów i współpracowników autorytet, wychowawca i człowiek o niezwykłej wrażliwości. Szkoła żegna ją we wzruszających słowach.

Szkoła Podstawowa nr 15 w Toruniu poinformowała o śmierci Małgorzaty Kucharskiej, wieloletniej, oddanej nauczycielki, która przez lata była ważną częścią życia szkoły i jej uczniów.

Jak podkreślają współpracownicy, była osobą wyjątkową, wzorem nauczyciela i wychowawcy, człowiekiem pełnym dobroci, taktu i prawdziwego, wewnętrznego ciepła. Jej mądrość, spokój i serdeczność na trwałe zapisały się w pamięci tych, którzy mieli okazję ją poznać i z nią pracować.

W pożegnalnym wpisie szkoła zwraca uwagę, że Małgorzata Kucharska nie tylko uczyła, ale także wychowywała. Pokazywała, jak być po prostu dobrym człowiekiem. Zostanie zapamiętana za codzienną obecność, uśmiech, dobre słowo i życzliwość, którymi obdarzała innych.

– Dziękujemy za każdy dzień obecności wśród nas, za uśmiech, dobre słowo i życzliwość, którymi obdarzałaś innych. W piękny sposób uczyłaś jak być po prostu dobrym człowiekiem.

– napisali współpracownicy w pożegnaniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

Społeczność szkolna żegna ją z wdzięcznością i bólem serca.

[NEKROLOGI]1768548926700[/NEKROLOGI]

 

(red.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%