Zamknij
Ważne

Wstyd i bezczelność? Ukrainka okradziona w Toruniu!

 16:00, 14.07.2022
fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne

Przykra sytuacja spotkała jedną z Ukrainek mieszkającą i żyjącą w naszym mieście. Ktoś ukradł jej rower, który wcześniej otrzymała w darze od mieszkańców. 

Cała sprawa została opisana na grupie POMAGAM Ukraińcom w Toruniu i nie tylko. 

Niestety. Złodzieje byli są i będą.

Nawet przypięty rower potrafią ukraść z klatki schodowej. POSZUKUJĘ ROWERU DLA DOROSŁEJ KOBIETY, gdyż zeszłej nocy jej rower został ukradziony.

Kradzież nawet nie może być zgłoszona, dlatego, że rower był podarowany przez kogoś z Państwa tej kobiecie, żeby mogła dojeżdżać do pracy.

Proszę o wiadomość prywatną jeśli ktoś ma do oddania nieużywany rower. Przyjmiemy również dziecięce rowerki dla każdego wieku.

ZAZNACZĘ, że takie rzeczy wydawane przez nasz punk najczęściej są przechodnie - czyli, przechodzą do innych rąk urzytkowników, jeśli obecny użytkownik wyjeżdża z powrotem na Ukrainę.

 

Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

Masz dla nad temat? Napisz.

[ALERT]1657800789599[/ALERT]

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%