Fot. Pixabay.com
Nie żyje dwójka studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Najbliżsi sugerują, że może to być efekt przyjętych wcześniej szczepionek na koronawirusa.
Zmarli to studenci fizjoterapii i terapii zajęciowej na wrocławskim AWF. Wiadomość o ich śmierci pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej uczelni.
21-letni Dawid studiował na II roku. Na portalach społecznościowych pojawiła się informacja, z której wynika, że mężczyzna zmarł podczas turnieju piłki nożnej. Był reanimowany, ale nie udało przywrócić jego funkcji życiowych. Jego rówieśniczka - Joanna - studiowała z kolei na II roku terapii zajęciowej. Okoliczności jej śmierci nie są jak dotąd znane.
Oboje zmarli w minioną sobotę (4 grudnia).
W internecie wrze. Wiele osób sugeruje, że śmierć dwójki młodych osób może być następstwem szczepienia przeciw Covid-19.
- Zabójcza szpryca zabiła nam ukochanego synka, który miał tylko 21 lat. Serce mi pęka. W trakcie turnieju piłki nożnej zmarł nagle. Zasłabł i koniec, reanimacja nie pomogła
- informuje na facebooku p. Viola.
Pod postem kobiety pojawiło się mnóstwo komentarzy.
- Strasznie mi przykro, wyrazy współczucia;
- Współczuję. Ci bandyci, którzy doprowadzili do takiej sytuacji odpowiedzą za to prędzej czy później
- piszą Internauci.
Pogrzeb Dawida odbędzie się sobotę (11 grudnia) o godz. 8 na cmentarzu przy ul. Grabiszynskiej we Wrocławiu, a Joanny o godz. 13 w Jeleniej Górze.