Zamknij
Ważne

43- latek nie żyje. Na jego ciele ślady m.in. ciosów pięścią i kopniaków!

14:00, 03.08.2021
Skomentuj Archiwum DDWłoclawek. Fot. Daniel Wiśniewski Archiwum DDWłoclawek. Fot. Daniel Wiśniewski

Makabryczna śmierć 43-letniego mężczyzny w Pleszewie. Na ciele zmarłego odkryto ślady ciosów pięścią, kopniaków oraz obrażenia powstałe na skutek uderzeń kamieniami i nożem. Ustaliliśmy, że zarzut usłyszała jedna osoba.

Do prawdopodobnego samosądu doszło w nocy w niedzielę 1 sierpnia na terenie ogrodów działkowych przy ul. Wierzbowej w Pleszewie, w województwie wielkopolskim. Taką informację podaje Wirtualna Polska.

- Jak informuje prokuratura, to tam znaleziono ciało 43-letniego mężczyzny. Do morderstwa doszło najprawdopodobniej około godziny 21 - dodają dziennikarze WP.

W sprawie morderstwa w Pleszewie zatrzymano już trzy osoby: dwóch mężczyzn w wieku 17 i 20 lat oraz 26-letnią kobietę. To ona usłyszała zarzut zabójstwa 43-latka ze szczególnym okrucieństwem.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń służb, 43-latek w niedzielę 1 sierpnia miał pobić swoją 40-letnią konkubinę.

- Kobieta trafiła do szpitala, ale po kilkunastu minutach opuściła go na własne żądanie - przekazał w rozmowie z PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.

Jak dodał prokurator, to po tym zdarzeniu 17-letni syn kobiety wraz z 20-letnim kolegą i swoją 26-letnią dziewczyną udali się na ogródki działkowe w Pleszewie, gdzie przebywał 43-latek.

- Z naszych ustaleń wynika, że zatrzymani w sprawie postanowili wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę - podkreślił Meler. Jak dodał, obrażenia na ciele 43-latka wskazywały, że został zamordowany z dużym udziałem agresji. Na ciele mężczyzny stwierdzono ślady kopniaków oraz obrażenia powstałe na skutek uderzeń kamieniami i nożem.

Wiadomo już, że w sprawie zabójstwa 43-latka z Pleszewa trwają czynności z udziałem młodszych mężczyzn. 17-latek najprawdopodobniej będzie odpowiadał jak dorosły. Całej trójce grozi dożywocie.

(D.W./WP)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

ankaanka

0 0

.Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

19:11, 03.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%