Zamknij

Wojewoda kujawsko-pomorski ma nowego rzecznika. To absolwent szkoły ojca Rydzyka!

09.28, 15.01.2022 ddtorun.pl/informacja prasowa
Skomentuj fot. Kujawsko Pomorski Urząd Wójewódzki
REKLAMA

Wojewoda kujawsko-pomorski ma nowego rzecznika. To absolwent szkoły ojca Rydzyka!

Wczoraj (piątek) w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy wojewoda Mikołaj Bogdanowicz powołał nowego rzecznika prasowego wojewody kujawsko-pomorskiego. Dotychczasowego rzecznika Adriana Móla zastąpi na piastowanym przez niego od 2016 r. stanowisku Tomasz Wiśniewski.

O nowym rzeczniku mówi Wojewoda Kujawsko-Pomorski.

 - Z panem Tomaszem znamy się od pięciu lat, czyli od czasu, kiedy zaczął pracę w administracji rządowej. Zawsze był zaangażowany w pracę w biurze prasowym. Jest bardzo dobrze przygotowany do tej funkcji. Przez lata ściśle współpracował z ustępującym ze stanowiska Adrianem Mólem. Nowemu rzecznikowi życzę wielu sukcesów w sprawowaniu tej odpowiedzialnej funkcji 

– dodał.

 

BIOGRAM

Tomasz Wiśniewski urodził się 19 września 1991 roku w Bydgoszczy. Ukończył Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy.

Magister politologii, absolwent Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Licencjat ukończył na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, studia magisterskie na kierunku politologia.

Jest absolwentem studiów podyplomowych Master of Business Administration w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

W czasie studiów odbywał staże w redakcjach informacyjnych, radiowych i telewizyjnych Radia Maryja i TV TRWAM, przygotowywał audycje radiowe i telewizyjne.

Od lutego 2017 r. pracuje w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy w oddziale prasowym Biura Wojewody, gdzie zajmuje się przygotowywaniem i publikacją komunikatów na stronie internetowej Urzędu, a także obsługą i promocją mediów społecznościowych wojewody i Urzędu oraz obsługą programów graficznych. Współodpowiedzialny za kontakt z mediami. Konferansjer podczas wydarzeń z udziałem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

Uczestniczył w przygotowaniu wspólnie z Polska Press w sierpniu 2018 r. czterostronicowego dodatku „Kujawsko-Pomorskie. Siła wspólnoty” podsumowującego wsparcie udzielone przez Wojewodę i rząd po nawałnicy, która w 2017 r. przeszła przez województwo kujawsko-pomorskie; przygotowanie czterostronicowego dodatku przed wyborami samorządowymi (wrzesień 2018 r.) „Kujawsko-Pomorskie” Dotrzymujemy słowa”. Dodatki ukazały się w nakładzie 100 tys. egzemplarzy w Gazecie Pomorskiej.

Uczestniczył w pracach zespołów związanych z organizacją wizyt Prezydenta RP i Prezesa Rady Ministrów w województwie kujawsko-pomorskim.

Uczestniczył w zespołach przygotowujących wspólnie z PSP, Policją, WOPR i Polska Press festynu rodzinnego w maju 2018 r. „Misja Wakacje” – promującego bezpieczne zachowania podczas wakacji oraz pikników militarnych w 2018 r. (m.in. Bydgoszcz, Toruń, Włocławek) - współpraca z MON, WSzW Bydgoszcz – obsługa medialna. Podczas pikników organizowana była m.in. wystawa sprzętu wojskowego, pokazy służb i koncerty.

Współpracował z Komendą Wojewódzką PSP w Toruniu podczas akcji prewencyjnych (od 2017 r.) corocznie m.in. akcja Czujka na straży twojego bezpieczeństwa m.in. poprzez współtworzenie promocji akcji w mediach lokalnych i społecznościowych.

Uczestniczył w pracach zespołów przy organizacji wystaw i konkursów historycznych z IPN, a także przy organizacji obchodów świąt państwowych w regionie.

Brał udział przy organizacji pikników promujących rządowy program Rodzina 500+ wspólnie z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, Policją, KW PSP i innymi służbami, Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz samorządami.

[ALERT]1642235196579[/ALERT]

 

(ddtorun.pl/informacja prasowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

HeheheHehehe

6 2

Jakby był naprawdę mądry to nie kończyłby uczelni pana rydzyka...hehehe.....a tak to trochę naciągane 13:06, 15.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

134134

7 2

Sama patologia dochodzi do władzy w Kujawsko-Pomorskim kto wami steruje? 04:36, 16.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mikimiki

6 2

Solidne wykształcenie , wart pac pałaca a pałac paca .Czas kończyć ...... 11:30, 16.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WojasWojas

2 1

Co za niewydarzone komentarze, ale za to pełne nienawiści i hejtu rodem z sokuzburaka. Dajcie mu szansę: młody, wykształcony, z doświadczeniem. Jak się nie sprawdzi, to będzie zmiana. I nawiasem mówiąc, miał Wojewoda zaprosić do współpracy Kraśkę? Mógłby jeździć do Bydgoszczy, prawo jazdy nie było i nie jest mu potrzebne. 15:42, 16.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%