Zamknij

Czy to będzie deszczowy tydzień w Toruniu? Znamy prognozę pogody!

10:51, 30.05.2022 | Rafał Maszewski
Skomentuj fot. archiwum
REKLAMA

Czy to będzie deszczowy tydzień w Toruniu? Znamy prognozę pogody!

Prognoza pogody dla Torunia na najbliższy tydzień – czasami popada, a temperatura pod koniec tygodnia powinna nieznacznie przekroczyć 20 st.

[POGODA]1653900583415[/POGODA]

W rozpoczynającym się tygodniu na gorące, a tym bardziej upalne dni nie mamy co liczyć – do czwartku temperatura maksymalna będzie się co najwyżej zbliżać do 19; 20 st. i dopiero od piątku powinna zacząć nieznacznie przekraczać te wartości (max do 22 st.).

Noce będą chłodne z temperaturą minimalną na ogół poniżej 10 st., a we wtorek rano nawet około 5; 6 st. Wiatr na ogół powieje z umiarkowaną prędkością z sektora zachodniego. Ciśnienie atmosferyczne będzie w miarę stabilne na lekko obniżonym poziomie.

Nie zabraknie również przelotnych opadów, a nawet lokalnych burz - sporo tych zjawisk powinno być w poniedziałek, ale spora szansa na przelotne opady pojawi się również w środę, czwartek i sobotę. Słońce będzie się przeplatać z chmurami.

Pogoda będzie przeważnie negatywnie wpływać na nasze samopoczucie i tylko przejściowo w dni bez opadów warunki biometeorologiczne będą obojętne. Pojawiające się czasami opady będą przejściowo oczyszczać powietrze z alergenów środowiskowych – obecnie pyłku traw, szczawiu i zarodników grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium i Alternaria.

[PYLKI]1653900578869[/PYLKI]

 

(Rafał Maszewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%