Zamknij

To będzie zimny i deszczowy tydzień w Toruniu? Synoptyk nie ma wątpliwości!

07:59, 23.05.2022 | Rafał Maszewski
Skomentuj fot. archiwum
REKLAMA

To będzie zimny i deszczowy tydzień w Toruniu? Synoptyk nie ma wątpliwości!

Prognoza pogody dla Torunia na najbliższy tydzień – sporo opadów, czasami wietrznie i coraz chłodniej…

[POGODA]1653285559924[/POGODA]

Osoby lubiące gorące klimaty, z pewnością mogą spisać rozpoczęty tydzień na straty, ale susza powinna być coraz bardziej łagodzona… Do czwartku popołudniami temperatura będzie wzrastać do około 18; 19 st. (w poniedziałek do 20 st.), ale końcówka tygodnia zapowiada się jeszcze chłodniej z temperaturą maksymalną na poziomie 13; 16 st., a i noce będą bardzo chłodne (6; 8 st.).

Dodatkowo zwłaszcza od czwartku do soboty powieje chwilami dość silny zachodni, okresami północno zachodni wiatr, który będzie zwiększał odczucie chłodu. Ciśnienie atmosferyczne będzie się utrzymywać na obniżonym poziomie.

Prawie każdego dnia będą się pojawiać bardzo potrzebne opady deszczu, głównie przelotne, ale czasami może popadać dłużej (miejscami może zagrzmieć). Słońce będzie się przeplatać z dość licznymi chmurami.

Pogoda będzie przeważnie negatywnie wpływać na nasze samopoczucie, ale niska temperatura i opady będą oczyszczać powietrze z alergenów środowiskowych – pyłku traw, zarodników grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium i Alternaria, sosny i szczawiu.

[PYLKI]1653285565881[/PYLKI]

 

(Rafał Maszewski )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%