Zamknij
REKLAMA

Nagła zmiana pogody? Najbliższe dni w Toruniu będą...

10:14, 11.10.2021 | Rafał Maszewski
Skomentuj Foto. Archiwum
REKLAMA

Nagła zmiana pogody? Najbliższe dni w Toruniu będą...

Przez cały tydzień docierać będzie bardzo chłodne i wilgotne powietrze – popołudniami temperatura będzie wzrastać do 10-13 st. Noce i poranki będą zimne (2-5 st.), ale przymrozków będzie niewiele i pojawią się głównie około czwartku.

[POGODA]1633941086781[/POGODA]

Umiarkowany głównie zachodni wiatr będzie nieco zwiększał odczucie chłodu. Ciśnienie atmosferyczne będzie się nieznacznie wahać na obniżonym poziomie.

Do środy będą się pojawiać głównie przelotne opady deszcz, ale lokalnie również drobnego gradu, a słońce będzie się przeplatać z licznymi chmurami głównie kłębiastymi. Kolejne opady możliwe są w piątek pod koniec dnia. W weekend słońca będzie więcej, a szansa na opady będzie niewielka, ale temperatura raczej nie przekroczy 12 st.

Pogoda z wyjątkiem weekendu będzie na ogół niekorzystnie wpływać na nasze samopoczucie – nasilone dolegliwości bólowe, rozdrażnienie i spadek koncentracji.

W powietrzu będą obecnie głównie zarodniki grzybów pleśniowych z rodzaju Caldosporium i Alternaria (mogą wywoływać objawy alergiczne u osób na nie uczulonych), a pyłek roślin będzie obecny co najwyżej w niskim stężeniu.

[PYLKI]1633941094661[/PYLKI]

 

(Rafał Maszewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%