Zamknij

Prognoza pogoda dla Torunia: najbliższe dni to kontynuacja...

08:58, 21.10.2019 | online
Skomentuj
Fot. depositphotos
REKLAMA

Prognoza pogoda dla Torunia: najbliższe dni to kontynuacja...

Orientacyjna prognoza pogody dla Torunia na najbliższy tydzień 21 - 27 października 2019 r. - kontynuacja dość ciepłej i suchej jesieni z lokalnymi mgłami.

Podczas rozpoczynającego się tygodnia przeważać będą dość ciepłe masy powietrza napływające z południa. Prawdopodobnie najcieplejszym dniem tygodnia będzie poniedziałek (po południu około 19 st.), ale w pozostałych dniach tygodnia zimna nie musimy się obawiać, ponieważ przeważać będzie odczucie komfortu termicznego - przeważnie popołudniami około 17 stopni i tylko w przypadku jeśli utrzymają się dłużej mgły i chmury może być nieco chłodniej.

Słońca będzie sporo, ale w pierwszej połowie tygodnia możliwe są lokalnie poranne i przedpołudniowe mgły, generujące niskie chmury. Noce i poranki oczywiście bez przymrozków z temperaturą oscylującą na poziomie 7-9 st.

[POGODA]1571641378403[/POGODA]

Niestety (ze względu na panująca suszę hydrologiczną i hydrogeologiczną) przewaga wyżów sprawi, że opady będą nas omijać szerokim łukiem. Wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, a ciśnienie będzie w miarę stabilne na nieco obniżonym poziomie. Warunki biometeorologiczne będą na ogół obojętne/korzystne.

W powietrzu będą się unosić w średnim stężeniu tylko zarodniki grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium i Alternaria. W pomieszczeniach coraz większy problem będą stanowić roztocza kurzu domowego.

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz