Zamknij

Chudy i żylasty szuka Karoliny!


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Chudy i żylasty szuka Karoliny!

Cześć chciałem pozdrowić pewną grupkę którą poznałem w Kredensie 5 stycznia. Świętowaliście urodziny Zuzi i zbliżał się też ślub dwójki z was. Z tej strony Łukasz, przedstawiłem się z imienia dopiero za drugim razem jak podszedłem ???? , fajnie się z wami bawiłem odezwijcie się to może jeszcze się spotkamy.

Dziś 14.01.19 około godziny 17:00 W korku przy Głównym dworcu PKS przy śliskiej sytuacji na drodze mi skończyło się paliwo. Dziękuję koledze który poświęcił swój płyn do spryskiwaczy żeby dać mi baniak. Dzięki Ci dobrodzieju! Czerwony Hyundai Coupe.

Pozdrawiamy trzech chłopaków, którzy obserwowali nas w mc na starówce około 20 w piątek (11.01). Później chyba(!) spotkałyśmy was jeszcze na alei i jechaliśmy razem autobusem.

Chciałbym odnaleźć dziewczynę z tramwaju nr. 1. Wsiedliśmy do pierwszego wagonu o 11.45 przy Auli. Ja stałem, Ty siedziałaś. Liczyłem na to, że wysiądziesz ze mną na Alei Solidarności i będę mógł zagadać, ale niestety pojechałaś dalej. Żałuję, że nie podszedłem w tramwaju. Miło byłoby Cię spotkać raz jeszcze. Pozdrawiam ????

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone