Zamknij
REKLAMA

Chciałbym odnaleźć dziewczynę która pracuje w Cinema City czerwona-droga siedziałaś na 3 kasie godzina 15 od wejścia głównego czarne włosy chyba kręcone brałem fakturę odezwij sie

Chudy i żylasty szuka Karoliny

Serdecznie pozdrawiamy z ekipą grupkę pozytywnych ludzi, którzy siedzieli w toruńskim shot barze w piątek 9.11 około godziny 20 ???? Szczególne pozdrowienia dla koleżanki w bordowej sukience ???? Chcieliśmy do was dołączyć, jednakże nie chcieliśmy przeszkadzać.

Szukam osób które tak jak ja nie bawią się w połowinki i maja zamiar iść na koncert Jana Rapowanie 23.11.2018 a nie na te durne połowinki 8LO pozdrawiam odpowiem na każdy komentarz

Blondynka jasne jeansy .Dziś (poniedziałek ) 18 20 Jechaliśmy razem autobusem nr 34 w kierunku Olimpijskiej .Wysiadlas na wschodnim przy copernicusie . Zostaw coś jeśli to czytasz .Chłopak w czarnej kurtce ????

Serdecznie pozdrawiam śliczną blondynkę o imieniu Natalia ze stacji paliw BP na Łódzkiej. Wiem że powinienem zagadać ale przyznam się szczerze że nie wiem jak to zrobić. Może dzięki tej stronce będzie łatwiej i bez kompromitacji. ????

Pozdrawiam trzy dziewczyny które były dzisiaj(12.11) na jump arenie.

Pozdrawiam śliczna dziewczynę w czarnych włosach pracująca w Żabce na ul Szerokiej

Nie pozdrawiam pani która wczoraj tj. 10 listopada pod sklepem Dino w Obrowie zarysowała mi auto marki Lexus koloru czarnego. Proponuje się przyznać. Oczywiście tablice rejestracyjne mam z monitoringu które dam we wtorek na policję. Wiadomo jak dam płytę z nagraniem to dostane za naprawę z pani OC ale jak pani uciekła to ubezpieczyciel będzie ściągał z prywatnej kieszeni pani.

Pozderki dla mojej klasy 1D z V LO. Do zobaczenia we wtorek, ściskam i całuję.

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone