Zamknij
REKLAMA

poszukiwany chłopak z autobusu nr 13, nasze autobusy minęły się na moście dnia 15.04 o godz. 17.10. Daj po sobie znak jeśli to czytasz :) Dziewczyna z autobusu nr 36

Chcialbym pozdrowic dziewczyne, ktora dzis, tj 15.04 o 10.10 wsiadala z lini 7 w autobus do rypina i wyszla w bialkowie. Poznamy sie ? :d

Pozdrawiam serdecznie dziewczynę z dni otwartych VLO o blond włosach do ramion, mialas chyba niebieskie oczy, pewności nie mam, bałem się przypatrzeć ;) Byłaś ubrana w czarną spódniczkę, białą bluzkę z jakimś napisem i chyba zielonkawą kurtkę i czarne obcasy. Przez ramię przewieszona torebka. Masz powalający uśmiech, ale było go dość mało. :/ Kręciłaś się koło biolchemu, wysoki chłopak Was oprowadzał i byłaś ze znajomymi. Zostaw komentarz.

Pozdrawiam chłopaka, który wczoraj (14.04) około godziny 10.00 podbiegł do mnie i mojej kuzynki na dniach otwartych w X liceum. Ładnie się uśmiechałeś ???? Miałeś na sobie białą koszulkę, spodenki i białe nike air max 97. Jeśli to czytasz zostaw po sobie ślad.

3 chłopaków pozdrawia dwie dziewczyny z manekina przy ratuszu. Byłyście tam wczoraj około godziny 20.

Pozdrawiam dziewczynę która pracuje w CENTRUM HANDLOWYM (Carrefour) w saloniku prasowym. Powiedziałaś ze jestem dziwny. Stwierdziłem ze Ty również. Zatem... Zapraszam Cie na piwko ;))))

Pozdrawiam dziewczynę spod sklepu na rolkach ktora wczoraj tak ladnie sie usmiechała. Chłopak w czarnej koszulce ???? Daj like.

Uwaga!!! Dwie lesby jedna dziewczyna drugi chłopak. Chłopak przypakowany, z twarzy nie podobni do nikogo, są kanarami. Kupować bilety bo nie da się przed nimi uciec. Ps wasz mandat jest w śmietniku na starówce????????????

Poszukujemy sanitariusza z soboty (14.04) ze Złazu harcerskiego. Odezwij się.

Pozdrawiam cztery dziewczyny, które były dzisiejszej nocy w Czeskim. Jedna do mnie nuciła piosenki - szczególnie pozdrawiam. ???? Zostawcie ślad! Chłopak w jasnofioletowej bluzie. ????

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018