Zamknij
REKLAMA

Karolina z Torunia. Odezwij się proszę.. chudy i żylasty ????

Pozdrowienia dla dziewczyny o pieknych oczach i bardzo pogodnym uśmiechu, która dnia 07.09 umiliła mi oraz koledze dzień grając na ukulele i śpiewając ????

Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny z Torunia i okolic, które zaczynają dzień od pięknego zaplecenia włosów i zrobienia jakiejś fryzury - aż miło potem na was popatrzeć na mieście! ???? Za dużo dziś klonów z nijakimi i cieniutkimi włosami puszczonymi luzem, żeby latały jak pierze na wietrze ???? Serduszka dla was wszystkich pięknowłosych dziewczyn! ????

Chciałam pozdrowić chłopaka który dnia 13.09 o godzinie 16:19 jechał autobusem w strona Makowiska. Pukałeś w okno i ci pomachałam. Dziewczyna z przystanku w dobrzejewicach. Odezwij się ????????

Wczoraj (12.09) podszedłem w Plazie do czarnowłosej dziewczyny, która sprzedawała biżuterię na stoisku na środku "korytarza", tam był napis "Beryl", więc może tak to się nazywa. Wprost poprosiłem, czy mógłbym otrzymać Jej nr telefonu. Powiedziała, że nie. Kurczę, może to było zbyt bezpośrednie i bezpardonowe. Nie zaproponowałem, czy pozwoliłaby się ze sobą przejść, czy może otrzymać mniej formalny kontakt (Instagram czy coś), bo tak to może być trochę. Jeśli jesteś wolna i jednak byłaby szansa się poznać, to ja jestem "za". Chyba, że masz chłopaka, czy z kimś właśnie randkujesz. Albo to była po prostu moja niewyjściowa twarz ???? Nie chciałem Cię męczyć i drugi raz podchodzić, ale jeśli byłabyś zainteresowana poznaniem się, to możesz się odezwać, niekoniecznie tutaj publicznie. Proszę też, żeby osoby, które Ją znają nie publikowali jej danych tutaj, nie o to chodzi. Zamiast tego dajcie Jej znać ???? Jeśli jednak będziesz chciała, to się odezwij. Pozdrawiam!

Poszukuje chlopaka ktory dzis 13.09 o godzinie 14:45 w białym Volkswagenie z felgami od Audi stał na skrzyżowaniu obok maca na lubickiej i patrzył na nas. Dziewczyna w czerwonych wlosach z granatowego bmw. Daj serduszko ????

12 września ja Szymon z Bydgoszczy pisałem z Alicją z okolic Torunia. Wiedz że desperacko Cię szukam... Pisaliśmy o nieudanych związkach o tym że mieliśmy ciężko.. oboje... I powiedziałaś mi co przeszłaś wiem że nie rozłączyła byś się tak poprostu. Błagam Cię zostaw po sobie ślad. Pisałem ci że niedługo mam urodziny życzyłaś mi wszystkiego najlepszego zacząłem rozmowę od tego że kogoś szukam gdy urwał się kontakt to Ciebie cały czas szukałem i będę przez najbliższe kilka dni. Nie chce publicznie mówić co przeszłaś ale co naszą rozmowę wyróżniało to to że telefon ci się strasznie zwieszał i chciałaś nim rzucić o ścianę powiedziałem że byś się nie martwiła bo czekam cierpliwie a ty na to że jestem kochany. Proszę cię odezwij sie...

Witam, najpiękniejsza dziewczyna jaką widziałem ???? ???? linia autobusowa 25 dzisiaj około godz 7 30 w stronę uniwersytetu, blond włosy, conversy, to wystarczy, siedziała z koleżanką na końcu autobusu ???? pozdrawiam Cię, jesteś prześliczna ???? ????

Pozdrawiam piękna Roksane że stacji Shell na lubickiej daj jakiś znak to wypijemy kawkę klient od parkingu w różowej koszulce polo

Poszukuję chłopaka który dzisiaj (12.09) patrzył się na mnie w sklepie sinsay w centrum handlowym copernicus około godziny 17. Brunet, chyba bluza z adidasa, wysoki, najprawdopodobniej byłeś z mamą - pozdrawia dziewczyna z brązowymi włosami ubrana na czarno, która przymierzała buty. Wiem że potem przy kasie rozmawiałeś z kimś przez telefon czekając aż mama zapłaci za zakupy, stałam za tobą w kolejce;) Jeśli to ty to zostaw po sobie jakiś znak lub komentarz jeśli chcesz się poznać ❤️

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone