Zamknij

Tak mieszka Sławomir Mentzen. "Przetrzepali" mu nawet lodówkę [WIDEO]

07:00, 02.08.2023

Ekipa Super Expressu odwiedzała Sławomira Mentzena. W serwisie Youtube pojawił się film z "wizytacji" jego domu. Dziennikarze tabloidu sprawdzili m.in. zawartość jego lodówki. "Mam jeszcze lodówkę na wino, ale nie będziemy jej otwierać" - powiedział lider Nowej Nadziei.

Kamil Szewczyk, prowadzący program "Politycy od kuchni", w trakcie wizyty w domu 36-latka zobaczył m.in. jak wygląda kuchnia polityka. W trakcie rozmowy Mentzen szczerze przyznał, że nie korzysta z niej zbyt często, bo nie potrafi gotować, w szczególności używać piekarnika. Stwierdził też, że dużo pracuje i brakuje mu czasu m.in. na sprzątanie i wywiadówki swoich córek.

"Królestwem" Mentzena jest za to salon, gdzie polityk przede wszystkim czyta, jak przyznał, lekką literaturę i słucha muzykę bluesową. Polityk pokazał też jak... pali cygara. 

Na nagraniu pojawiła się też żona lidera Nowej Nadziei. Przyznał on, że to jak wygląda ich dom, jest przede wszystkim jej zasługa.

Nagranie kończy się wizytą w pubie Mentzen.

Zobacz także:

facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(5)

CTCT

3 18

tu na Świętopełka pamiętam mieszkał... najwazniejsze, że rozmontuje na Jesieni okrągłostołowy kartel PiS PO Lewica, który niszczy Polskę....

17:16, 02.08.2023
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

CT nCT n

8 0

I resztę kraju też rozmontuje. Jeszcze będziemy płakać.

09:58, 03.08.2023

iviivi

3 7

Ukryty Skarb Kościoła . Ostatni Ratunek w Czasach Zamętu -
film dot. tradycyjnej Mszy Wszechczasów . już na YouTube

17:20, 02.08.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

i tylei tyle

2 0

To piwo jest bezalkoholowe? Podobno tego z alkoholem nie można reklamować. Z napojami alkoholowymi lepiej się nie bawić bo może się źle skończyć.

11:26, 03.08.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

8 0

jeden gangster drugi polityk dwaj bracia Amen

17:35, 04.08.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OlekOlek

0 0

Cztery lata temu startował z Torunia. Nie chciał być "spadochroniarzem". Szacun. Głosowałem na Mentzena. Niestety to już historia. W tych wyborach wrzucili Wiplera co nie ma nic wspólnego z Toruniem. Zastanawiam, się czy iść i zagłosować na losową pozycję. Rzucę kostką. Jak wypadnie 1 to powtórzę rzut. W młodości grałem w RPG i mam kości do k25.

19:16, 15.08.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz