Zamknij

Stop Cham - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach. Są kierowcy z Torunia!

08:00, 22.11.2022
REKLAMA

Kierowcy dwóch osobówek nie przepuścili pieszej w pobliżu pasów. Ich wyczyn pokazano w filmie kanału Stop Cham na YouTube.

Kanał Stop Cham regularnie pokazuje filmy z niebezpiecznymi sytuacjami na drogach, do których dochodzi w całej Polsce. Śledzi go już blisko pół miliona widzów. Nagranie z Torunia pojawiło się w 914 kompilacji z niebezpiecznymi i chamskimi zrachowaniami na drodze. 

Film wykonano 26 października, około 14:20. Kamera samochodu jadącego Szosą Lubicką, obok fabryki Kopernik, zarejestrowała, jak kierowcy dwóch samochodów osobowych nie zachowali ostrożności w pobliżu przejścia dla pieszych i nie przepuścili kobiety. Nie zważali na to, że samochód jadący lewym pasem zatrzymał się.

Przed ewentualną tragedią uchroniła tylko rozwaga kobiety stojącej przy przejściu, która nie zdecydowała się wejść na jezdnię.

Film można obejrzeć nad tym artykułem. Zdarzenie z Szosy Lubickiej pojawia się około 8:40 min.

[WIDEO]1716[/WIDEO]

Byłeś świadkiem niebezpiecznych zachowań pieszych, kierowców lub rowerzystów? Zrobiłeś zdjęcie lub film? Daj znać na [email protected] lub facebookową stronę DDToruń albo prześlij swój materiał na platformę Alert24.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (1)

Patriota Patriota

2 0

Pani prawidłowo czekała przed przejściem ponieważ jechał tramwaj a pieszy nie ma pierwszeństwa na przejściu przed nadjeżdżającym tramwajem. 15:05, 25.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz