Zamknij

Widzieliście najnowszy teledysk strażników miejskich z Torunia? Konieczne go zobacz!

07:59, 02.06.2020

hot16challenge2 Straż Miejska w Toruniu.

facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(4)

Rozwiązać ten szajsRozwiązać ten szajs

2 4

Do roboty czarne lenie. Czelendz to sobie w skuteczności działania mozecie podejmować, ale szczekanie wam łatwiej przychodzi. Patologiczna formacja miejska!!l

02:19, 03.06.2020
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

??????

3 0

Co tam ElFrajeros? Blokadę się dostało, za parkowanie jak pi..da i teraz swoje frustracje wylewasz na forach? Brawo...

07:16, 03.06.2020

XxxXxx

0 1

Zamknij ryj kaflarzu.

21:42, 03.06.2020

ZbyhZbyh

0 2

Zakladaja blokady a ty strazniku miejski ??????nie bron ich jestes takim samym zlodIejem jak oni. Wystawiaja mandaty bez podstawnie. I tylko to robia oszukuja na mandatach i kazde slowo w tej 16 to sciema oni pomagaja ludziom w jaki sposo. Zywkle zlodzejstwo. przyznajcie sie ile dajecie mandatow za nic. Slaba 16 slaby rap slaba muzyka i slabe wasze podejscie do ludzi. Wy pomagacie? wy okradacie raczej i tyle na youtubie jsst z wami pare filmow jak to niesiecie pomoc bijac czlowieka.

10:37, 03.06.2020
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

OloOlo

2 0

Jeżeli wystawiają mandaty bezpodstawnie to czemu nie zgłosiłeś tego do prokuratury przecież to przestępstwo, czyli dajesz przyzwolenie na ten proceder.Mandatów nie daje się za nic tylko za popełnione wykroczenia,zawsze można odmówić ich przyjęcia. W którym momencie wspomnianych przez ciebie filmików sm bije człowieka? Pisz następnym razem o konkretach, no i kup słownik ortograficzny.

11:53, 03.06.2020

??????

2 0

Jeśli kiedykolwiek dostałeś mandat "za nic" i go przyjąłes, to oznaczy tylko tyle, że jesteś zwykłym matoł...kiem. A patrząc jak kaleczysz język polski - tylko to potwierdza.

21:28, 03.06.2020

YoutubeYoutube

0 2

https://youtu.be/k8OtJ6XCZ1c takich filmow z wami jest juz wami sporo i znajdzie sie jeszce wiecej

10:45, 03.06.2020
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZzzZzz

2 0

Wskaż jeden moment w którym ktoś kogoś "bije" , a jak nie to okulista wita

12:34, 03.06.2020

NnNn

1 0

Zbyh pewnie lizał jajca jakiemuś straznikowi i jego względy zostały odrzucone

08:49, 05.06.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz