Zamknij

Święto kina w Toruniu! 27. edycja Energa Camerimage

2019-11-12 08:37:19
REKLAMA

Na to święto kina miłośnicy produkcji filmowych czekają z niecierpliwością każdego roku! W Toruniu startuje Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Energa Camerimage. To już 27. Edycja tego wydarzenia. Grupa Energa jest sponsorem tytularnym festiwalu.

Po 20 latach festiwal wrócił do miasta, gdzie narodził się pomysł jego organizacji. I do 16 listopada właśnie tu, w Toruniu, wrażeń i atrakcji na pewno nie zabraknie. Tydzień projekcji, warsztatów i spotkań z najsłynniejszymi twórcami światowego kina, pokazy nowych kinowych technologii, prezentacje nowoczesnego sprzętu – to zaplanowano podczas tegorocznej edycji święta X muzy.

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (1)

romekromek

0 0

Nawet jego francuscy koledzy nie odpuszczają. cyt.: < W związku z kolejnym oskarżeniem Romana Polańskiego o gwałt stowarzyszenie ARP, w którego skład wchodzi 200 francuskich producentów, scenarzystów i reżyserów filmowych na najbliższym walnym zebraniu podejmie decyzję o zmianach w statucie i wykluczeniu wybitnego reżysera. - "Takie zawieszenie dotyczyłoby w pierwszej kolejności Romana Polańskiego, wobec którego toczy się w Stanach Zjednoczonych postępowanie sądowe" - zapowiedział prezes zarządu ARP, Pierre Jolivet.
W poniedziałek odbyło się posiedzenie zarządu ARP, na którym dyskutowano nad sposobem reagowania na przypadki nadużyć seksualnych i przestępstw popełnianych przez członków tego prestiżowego stowarzyszenia.
07:53, 19.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz