Zamknij
REKLAMA

Toruń: nie ma wątpliwości. To już ostatni dzwonek na zmianę opon!

09:13, 22.11.2021 | Rafał Maszewski
Skomentuj Fot. Archwium
REKLAMA

Toruń: nie ma wątpliwości. To już ostatni dzwonek na zmianę opon!

Prognoza pogody dla Torunia na najbliższy tydzień – późna jesień z możliwymi akcentami zimowymi, a więc ostatni dzwonek na zmianę opon.

Przed nami bardzo chłodny i dość pochmurny tydzień – nocami możliwe są słabe przymrozki do -1 st., a stosunkowo najcieplejsza będzie noc z wtorku na środę (około 4 st.). Do czwartku w dzień temperatura będzie wzrastać do 5-7 st., ale od piątku zobaczymy maksymalnie 2-3 st., a w nocy około 0 st.

Początkowo opadów będzie niewiele i jeśli się pojawią to będzie to na ogół słaby deszcz lub mżawka, ale w piątek pod koniec dnia i w nocy z piątku na sobotę możliwe jest przejście niżu z opadami śniegu z deszczem i samego mokrego śniegu, który w nocy może wyraźnie zabielić krajobraz – to czy pojawi się śnieg zależy od toru przemieszania się niżu, który jeszcze może się nieco zmieniać. Również w niedzielę zwłaszcza pod koniec dnia lub w nocy z niedzieli na poniedziałek wzrasta prawdopodobieństwo opadów bardziej zimowych.

[POGODA]1637568801370[/POGODA]

Wiatr będzie przeważnie umiarkowany i powieje z zachodu, okresami również z południa. Pogoda będzie na ogół niekorzystnie wpływać na nasze samopoczucie – obniżenie nastroju i nasilone dolegliwości bólowe. Ciśnienie atmosferyczne będzie się wahać na obniżonym poziomie.

Obecnie największe zagrożenie będą stanowić alergeny wewnątrzdomowe.

[PYLKI]1637568784423[/PYLKI]

(Rafał Maszewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

DolarDolar

1 3

Tylko wielosezonowe... 11:40, 22.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%