Zamknij

Pokojowa

Miejsce pracy: Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - zapewnienie czystości , porządek i komfort w pokojach, zarówno podczas wyjazdów/przyjazdów gości, jak i podczas pobytu w hotelu, zgodnie z obowiązującymi standardami jakości oraz higieny i bezpieczeństwa, - sprzątanie pokoi podczas pobytu gości jak i po ich wyjeździe, - utrzymanie w czystości części wspólnych pięter ( korytarz, schody) , - odpowiedzialność za właściwe użytkowanie powierzonego sprzętu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: L&P spółka z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Gdańska 27, 85-005 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Majka Ferenc
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Załadunek i rozładunek towarów, dostarczanie komponentów do produkcji, odbiór wyrobów gotowych z produkcji.
    StPr/22/0632
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Klejenie kartonów, ręczne pakowanie wyrobów, kodowanie wyrobów, cięcie tkanin, cięcie i nadziewanie taśmy zamkowej i zamków, wypychanie poduszek (praca fizyczna).
    StPr/22/0633
    wynagrodzenie od od 3 250 PLN

    Staż: - zapoznanie się ze strukturą Centrum, - zapoznanie się z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie zadań realizowanych w TCŚR i wymogami dotyczącymi instrukcji kancelaryjnej, - zapoznanie się z przepisami prawa, na podstawie których Centrum wypłaca świadczenia, - obsługa klienta: przyjmowanie wniosków o świadczenia, udzielanie informacji, - obsługa sekretariatu, - obsługa korespondencji Działu, - obsługa archiwum Działu (kompletowanie teczek, załączanie zwrotnych potwierdzeń odbioru, - redagowanie pism, - obsługa programów rejestracyjnych, wprowadzanie danych do systemów informatycznych, - obsługa urządzeń biurowych (faks, skaner, poczta elektroniczna, ksero etc.)
    StPr/22/1309
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    StPr/22/1307

    przygotowywanie ryb i mięs. Kuchnia polska z elementami kuchni europejskiej
    StPr/22/1308
    wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

    szycie proste pokrowców na materace, wszywanie zamków, laminowanie: praca przy szyciu pokrowców na materace i poduszki
    StPr/22/1306

    wykonywanie prac ślusarskich na podstawie rysunku technicznego, szkicu, wzoru; wykonywanie zleconych prac kowalskich; montaż wykonywanych i naprawianych elementów oraz sprawdzanie ich funkcjonowania
    StPr/22/1311
    wynagrodzenie od od 3 450 do 3 600 PLN

    naprawa samochodów osobowych - pełen serwis
    StPr/22/1310
    wynagrodzenie od od 4 100 PLN

    1.Systematyczne sprzątanie pomieszczeń biurowych budynku głównego WUOZ i oficyny przy ul. Łaziennej 8 2.Sprzątanie łazienek w obu budynkach 3.Sprzątanie korytarzy i klatek schodowych w obu budynkach 4.Mycie okien (dwukrotnie w ciągu roku) w obu budynkach. 5.Zabezpieczanie budynków w czasie przewidzianym na sprzątanie. 6.Po zakończonym sprzątaniu zabezpieczenie obu budynków poprzez dokładne zamknięcie okien i drzwi na wszystkie zamki oraz włączenie urządzeń alarmowych a także odniesienie kluczy do portierni Muzeum Okręgowego w Toruniu, gdzie są przechowywane.
    StPr/22/1312
    wynagrodzenie od od 2 302,5 PLN

    PROWADZENIE POKAZÓW LEGEND WEDŁUG SCENARIUSZA, SPRZEDAŻ BILETÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, CODZIENNE ROZLICZANIE UTARGÓW, SPRZEDAŻ PAMIĄTEK, DBANIE O SPRAWNE FUNKCJOMNOWANIE SKLEPIKU, PEŁNA OBSŁUGA REZERWACJI USŁUG DOMU LEGEND, CODZIENNE PRACE PORZĄDKOWE
    StPr/22/1313
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN