Monter rusztowań

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: montaż rusztowań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • Rusztowania budowlano-montażowe metalowe – montaż i demontaż
    • prawo jazdy kat B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: M.G.B. Małecki Szymkowski Spółka Jawna
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Polna 115a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Tomasz Szymkowski
      Numer telefonu: 510 100 220
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv można wysłać na adres: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku 2,5-6 lat.
      StPr/22/0091
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Prowadzenie pojazdu dostawczego DMC 3,5 t
      StPr/22/0106
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      sprzątanie biur, łazienek, toalet, szatni, stołówki
      StPr/22/0108
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Oferowana współpraca polegać będzie na wożeniu - samochodem osobowym - prywatnego detektywa po województwie kujawsko-pomorskim w ramach wykonywanych przez niego czynności detektywistycznych w terenie. Miejsce pracy: wojew. kujawsko-pomorskie.
      StPr/22/0107
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      mechaniczna obróbka stalowych elementów maszyn (szlifowanie, cięcie, grzanie palnikiem acetylenowo-tlenowym, prostowanie), regeneracja części maszyn wg wewnętrznych procedur oraz rysunków technicznych, spawanie elementów maszyn i konstrukcji stalowych met. MIG MAG, składanie nowych elementów części maszyn zgodnie z dokumentacją wykonawczą i obowiązującymi normami
      StPr/22/0109
      wynagrodzenie od od 3 988 PLN

      mechaniczna obróbka stalowych elementów maszyn (szfifowanie reczne elementów naszyn po napawaniu, wiercenie elementów), praca przy użyciu ręcznych szlifierek kątowych, wiertarki kadłubowej
      StPr/22/0110
      wynagrodzenie od od 3 563 PLN

      wykonywanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej w budynkach wielorodzinnych, jednorodzinnych i innych obiektach
      StPr/22/0100
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 500 PLN

      załadunek towaru na auto, transport do klienta, pomoc w rozładunku, transport paszy do silosów na drugą fermę
      StPr/22/0103
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      przygotowywanie śniadań i wydawanie śniadań w restauracji, przygotowywanie półproduktów, przygotowywanie potraw na wynos, przygotowywanie kanapek, sałatek, odpiek pieczywa, wypiek ciasteczek i ciast wg ustalonych rezeptur.
      StPr/22/0104
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      - przyjmuje i rozpatruje wnioski o świadczenia rodzinne oraz świadczenia wychowawczego w celu ustalenia czy zachodzi koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego - prowadzi postępowania administracyjne mające na celu potwierdzanie stosownych druków unijnych z serii E 400 oraz serii F w ramach koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego - współpracuje z instytucjami łącznikowymi i instytucjami właściwymi z krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Konfederacji Szwajcarskiej w celu wymiany informacji - udziela informacji osobom ubiegającym się o stosowne świadczenia rodzinne w ramach koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w celu ustalenia czy przysługuje im prawo do tych świadczeń. Pełni dyżury osobiste oraz telefoniczne w celu udzielania wyjaśnień w zakresie prowadzonych spraw
      StPr/22/0095