Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Mazowiecka 48, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: mycie zbiorników, przepomp surowców, czuwanie nad procesem technologicznym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 13.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 do 4 000 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pracodawca: HENKELL FREIXENET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Mazowiecka 48, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Teresa Makuch
    Numer telefonu: 56 657 17 02
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8-14
    Prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku 2,5-6 lat.
    StPr/22/0091
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Prowadzenie pojazdu dostawczego DMC 3,5 t
    StPr/22/0106
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    sprzątanie biur, łazienek, toalet, szatni, stołówki
    StPr/22/0108
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Oferowana współpraca polegać będzie na wożeniu - samochodem osobowym - prywatnego detektywa po województwie kujawsko-pomorskim w ramach wykonywanych przez niego czynności detektywistycznych w terenie. Miejsce pracy: wojew. kujawsko-pomorskie.
    StPr/22/0107
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    mechaniczna obróbka stalowych elementów maszyn (szlifowanie, cięcie, grzanie palnikiem acetylenowo-tlenowym, prostowanie), regeneracja części maszyn wg wewnętrznych procedur oraz rysunków technicznych, spawanie elementów maszyn i konstrukcji stalowych met. MIG MAG, składanie nowych elementów części maszyn zgodnie z dokumentacją wykonawczą i obowiązującymi normami
    StPr/22/0109
    wynagrodzenie od od 3 988 PLN

    mechaniczna obróbka stalowych elementów maszyn (szfifowanie reczne elementów naszyn po napawaniu, wiercenie elementów), praca przy użyciu ręcznych szlifierek kątowych, wiertarki kadłubowej
    StPr/22/0110
    wynagrodzenie od od 3 563 PLN

    wykonywanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej w budynkach wielorodzinnych, jednorodzinnych i innych obiektach
    StPr/22/0100
    wynagrodzenie od od 3 010 do 4 500 PLN

    załadunek towaru na auto, transport do klienta, pomoc w rozładunku, transport paszy do silosów na drugą fermę
    StPr/22/0103
    wynagrodzenie od od 2 000 PLN

    przygotowywanie śniadań i wydawanie śniadań w restauracji, przygotowywanie półproduktów, przygotowywanie potraw na wynos, przygotowywanie kanapek, sałatek, odpiek pieczywa, wypiek ciasteczek i ciast wg ustalonych rezeptur.
    StPr/22/0104
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    - przyjmuje i rozpatruje wnioski o świadczenia rodzinne oraz świadczenia wychowawczego w celu ustalenia czy zachodzi koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego - prowadzi postępowania administracyjne mające na celu potwierdzanie stosownych druków unijnych z serii E 400 oraz serii F w ramach koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego - współpracuje z instytucjami łącznikowymi i instytucjami właściwymi z krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Konfederacji Szwajcarskiej w celu wymiany informacji - udziela informacji osobom ubiegającym się o stosowne świadczenia rodzinne w ramach koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w celu ustalenia czy przysługuje im prawo do tych świadczeń. Pełni dyżury osobiste oraz telefoniczne w celu udzielania wyjaśnień w zakresie prowadzonych spraw
    StPr/22/0095