Magazynier

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: paletowanie towaru, zarządzanie magazynem, wystawianie dokumentów magazynowych, załadunek i rozładunek towaru, dbanie o porządek na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.12.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Ewa Świerczewska
    Numer telefonu: 566580207
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Czynności polegające na wspieraniu procesów produkcyjnych lub konfekcjonowaniu, weryfikowaniu jakości towarów oraz inne prace proste
    StPr/21/2309
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Obsługa pacjentów w zakresie doboru sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, wraz z obsługą systemu NFZ. Doradztwo osobom chorym i niepełnosprawnym w zakresie problematyki zdrowotnej i socjalnej. Dokumentacja sprzedażowa, fiskalizacja transakcji. Przygotowanie ofert dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych zgodnie z potrzebami. Praca samodzielna, wymagająca kreatywności, empatii, zaangażowania i cierpliwości.
    StPr/21/2310
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    obsługa urządzenia do okleinowania płyt, naklejanie etykiet, odczytywanie rysunków, dbałość o miejsce pracy
    StPr/21/2311
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 900 PLN

    dozór mienia, terenu (magazyny)
    StPr/21/2312
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Przewóz towarów na terenie UE
    StPr/21/2313
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    organizowanie i prowadzenie działalności psychologicznej w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej; udzielanie porad i indywidualnej pomocy psychologicznej osobom uprawnionym; uczestniczenie w opracowaniu i realizacji programów profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym; prowadzenie działalności szkoleniowej i psychoedukacyjnej; prowadzenie dokumentacji psychologicznej; uczestniczenie w doborze, selekcji i kwalifikacji do służby; podejmowanie interwencji w sytuacjach szczególnych;
    StPr/21/2314
    wynagrodzenie od od 3 470 PLN

    - załadunek gotowego towaru do kontenerów, -dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
    77/12/2021

    praca w dziennym domu pobytu osób starszych ( osoby chodzące)
    StPr/21/2304
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    instalacja części składowych wyrobu gotowego w oprzyrządowaniu linii produkcyjnej; postępowanie zgodnie z instrukcją montażu każdej z maszyn; dbałość o czystość i sprawność obsługiwanych maszyn; kontrola jakościowa wyrobu gotowego w trakcie i po procesie oraz pakowanie, wypełnianie wszystkich obowiązujących dokumentów; przestrzeganie norm ilościowych i jakościowych; wywożenie gotowych wyrobów spakowanych na wyznaczone do tego celu miejsce; zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości swojemu przełożonemu
    StPr/21/2305
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    StPr/21/2306