Tokarz-frezer

Miejsce pracy: WAPIENNA 20, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - obsługa tokarek konwencjonalnych - obsługa frezarek uniwersalnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • czytanie rysunku technicznego
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
      Wymagania dodatkowe
      Zawód:
      • Tokarz w metalu
      • Frezer
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KMT MEAT SP. Z O.O.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: WAPIENNA 20, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Monika Pawelec
        Numer telefonu: 566781549
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: [email protected]
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
        Zajęcia w grupach wiekowych od 3 do 6 lat z dziećmi w przedszkolu miejskim.
        StPr/21/2002
        wynagrodzenie od od 700 PLN

        StPr/21/2003
        wynagrodzenie od od 1 500 PLN

        prace pomocnicze na produkcji, dbałość o ciągłość produkcji, zwijanie, cięcie prętów, praca przy produkcji zbiorników, pakowanie, porządkowanie
        StPr/21/2006
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        prace pomocnicze na produkcji, dbałość o ciągłość produkcji, sortowanie mrożonych owoców: truskawek, malin, gruszek oraz pozostałych surowców (płatków migdałowych, słonecznika, rodzynek). Cięcie surowca zarówno zamrożonego jak i świeżego (kostkowanie, plastrowanie, rozdrabianie).
        StPr/21/2007

        Praca na produkcji polegająca na gotowaniu w dużych urządzeniach wyparnych, do których trzeba "zaciągnąć" ok. 1 tony produktów przywiezionych przez siebie z magazynów.
        StPr/21/2008
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        - obróbka stali surowej - obróbka części maszyn - frezowanie
        StPr/21/2009
        wynagrodzenie od od 23 PLN

        - obsługa elektryczna Zakładu Pracy
        StPr/21/2010
        wynagrodzenie od od 21 do 22 PLN

        wykonywanie elementów zbrojeń i formowanie elementów (prefabrykaty żelbetowe), wiązanie zbrojenia
        StPr/21/2011
        wynagrodzenie od od 20 do 21 PLN

        pomoc w załadunku, rozładunku elementów prefabrykowanych
        StPr/21/2012
        wynagrodzenie od od 20 do 20 PLN

        budowa form na elementy prefabrykowane
        StPr/21/2013
        wynagrodzenie od od 20 do 25 PLN