Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - prowadzenie dokumentacji na rozlewie - gospodarka banderolami - planowanie produkcji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • znajomość pakietu office
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne, bardzo dobra znajomość pakietu office, znajomość języka angielskiego w stopniu kounikatywnym - konieczność realizacji zamówień w tym języku, sumienność, komunikatywność, obowiązkowość.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Anna Dąbrowska
        Numer telefonu: 566580207
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: [email protected]
        - protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach - redagowanie pism, - zakładanie, prowadzenie i archiwizowanie akt, - wprowadzenie danych do systemów informatycznych - wykonywanie zarządzeń o wyznaczeniu terminów rozpraw i posiedzeń, - wykonywanie zarządzeń wydanych na rozprawach i posiedzeniach, - wykonywanie innych czynności przewidzianych w regulaminie urzędowania sądów powszechnych i przepisach szczególnych
        StPr/21/1825
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        redagowanie pism, obsługa interesantów w Biurze Obsługi Interesanta, obsługa czytelni akt, wykonywanie innych czynności przewidzianych w regulaminie urzędowania sądów powszechnych i przepisach szczególnych
        StPr/21/1824

        - ewidencja i rozliczanie z konrahentami - ewidencja i rozliczenia z uczestnikami postępowania sądowego - ewidencja rozliczeń podatkowych i naliczenia składek na ubezpieczenia społecznew obszarze dotyczącym uczestnikówpostępowania sądowego - ewidencja i rozrachynki rachunku dochodów budżetowych
        StPr/21/1826

        pomoc przy obsłudze linii produkcyjnej; przygotowywanie i podawanie materiałów do produkcji; odbieranie, segregowanie, odrzucanie braków lub niekompletnych wyrobów; pakowanie gotowych wyrobów z produkcji; przygotowywanie do magazynowania;
        StPr/21/1827
        wynagrodzenie od od 18,3 do 18,3 PLN

        tłumaczenie łatwych tekstów z języka niemieckiego, przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń w języku polskim, selekcjonowanie CV, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, przygotowywanie profili kandydatów
        StPr/21/1828
        wynagrodzenie od od 250 do 300 PLN

        opieka nad podopiecznymi niepełnosprawnymi intelektualnie
        StPr/21/1830
        wynagrodzenie od od 2 900 do 3 700 PLN

        prowadzenie zajęć terapeutycznych dla dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie, przygotowanie mieszkańców do udziału w konkursach, organizacja imprez kulturalnych, rozrywkowych, organizacja uroczystości (np. imieniny, urodziny mieszkańców, spotkania wigilijne), przygotowanie dekoracji itp.
        StPr/21/1831
        wynagrodzenie od od 3 000 do 3 900 PLN

        - załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózków widłowych - transport ładunków - sprawdzenie stanu technicznego nowych i używanych wózków widłowych
        StPr/21/1832

        szycie bluzek damskich
        StPr/21/1833

        Obsługa gości, wydawanie posiłków i napojów
        StPr/21/1820
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN