Zamknij

młodszy pakowacz

Nr oferty: 29/6/2021Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Toruń

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pakowanie gotowych wyrobów cukierniczych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 09.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: aktualne badania sanepid, status ucznia/studenta, pełnoletność
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Poznańska 11/13, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Osoba do kontaktu: Lidia Tofl
Numer telefonu: 56 654 70 68
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty: cv
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Pomoc przy produkcji wyrobów piernikarskich Praca przy maszynach (piec, mieszarka...)
StPr/21/1152
wynagrodzenie od od 2 900 PLN

- gospodarka magazynowa - wystawianie i katalogowanie faktur - przygotowywanie raportów i sprawozdań
StPr/21/1153
wynagrodzenie od od 3 000 PLN

oblsuga wozka widlowego , rozladunek pojazdu , zaladunek pojazdu, przygotowanie zamowienia
StPr/21/1154
wynagrodzenie od od 20 PLN

praca zagranicą od 21.06. do 22.09 głównym obowiązkiem będzie roznoszenie towaru po obiekcie, proste prace montażowe. Pracodawca zapewnia wyżywienie spanie, przejazd, ubezpieczenie.
StPr/21/1155
wynagrodzenie od od 25,5 PLN

wykonywanie zdjęć rtg i przekazywanie do opisu wykonywanie badań dostępnymi metodami obrazowania prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej i pozamedycznej
StPr/21/1157
wynagrodzenie od od 30 PLN

rozładunek przy dostawach, przyjmowanie, wydawanie i układanie towarów towarów
StPr/21/1158

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - prowadzenie rozliczeń z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, - analiza akt i prowadzenie rozlieczeń z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne rolników, - ewidencjonowanie składek, - opracowywanie decyzji w sprawie obejmowania, wyłączania, wymiaru składki dodatkowej z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, - opracowywanie decyzji w sprawie udzielania ulg w spłacie należności z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, - prowadzenie przymusowego dochodzenia należności z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, - obsługa stanowiska informacji tj. przyjmowanie wniosków o objęcie i wyłączenie z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego rolników i domowników, przyjmowanie wniosków o udzielenie ulg i umorzeń, przyjmowanie dokumentacji związanej z ubezpieczeniami społecznymi i zdrowotnymi, sprawdzanie kompletności zgłoszenia do ubezpieczenia, udzielanie wyjaśnień z zakresu podlegania, ustania ubezpieczenia rolniczego, udzielonych ulg i umorzeń. umowa na zastępstwo Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek jest trzynastokondygnacyjny. Miejsce pracy znajduje się na pierwszym i trzecim piętrze budunku. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami.
StPr/21/2300
wynagrodzenie od od 2 800 PLN

Czynności pracownika produkcji polegające na uzupełnianiu komory baterii, przygotowywaniu wiązki do baterii, szlifowaniu elementów metalowych, przygotowywaniu łączników przeznaczonych do baterii.
StPr/21/1130
wynagrodzenie od od 19,5 PLN

praca przy linii montażowej - wkręcanie śrubek
StPr/21/1134
wynagrodzenie od od 2 950 do 3 300 PLN

szlifowanie, polerowanie akcesorii meblowych
StPr/21/1135
wynagrodzenie od od 2 900 do 3 200 PLN