Zamknij

Starszy referent w Zespole Analiz

Miejsce pracy: Sienkiewicza 37, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie pism do instytucji wojskowych; pisanie propozycji punktów do rozkazu; wykonywanie sprawozdań przy wykorzystaniu pakietu MS Office; wykonywanie dokumentów planistycznych; wykonywanie świadectw i zaświadczeń ukończenia kursu; opracowanie materiałów analitycznych .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 240 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera MS OFFICE
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: niekaralność; posiadanie obywatelstwa polskiego,
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: 12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY TORUŃ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Sienkiewicza 37, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Kamińska Karolina Kamiński Dam
        Numer telefonu: 261 432 625, 261 432 627, 887
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na e-mail: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Pomoc przy produkcji wyrobów piernikarskich Praca przy maszynach (piec, mieszarka...)
        StPr/21/1152
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        - gospodarka magazynowa - wystawianie i katalogowanie faktur - przygotowywanie raportów i sprawozdań
        StPr/21/1153
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        oblsuga wozka widlowego , rozladunek pojazdu , zaladunek pojazdu, przygotowanie zamowienia
        StPr/21/1154
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        praca zagranicą od 21.06. do 22.09 głównym obowiązkiem będzie roznoszenie towaru po obiekcie, proste prace montażowe. Pracodawca zapewnia wyżywienie spanie, przejazd, ubezpieczenie.
        StPr/21/1155
        wynagrodzenie od od 25,5 PLN

        wykonywanie zdjęć rtg i przekazywanie do opisu wykonywanie badań dostępnymi metodami obrazowania prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej i pozamedycznej
        StPr/21/1157
        wynagrodzenie od od 30 PLN

        rozładunek przy dostawach, przyjmowanie, wydawanie i układanie towarów towarów
        StPr/21/1158

        Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - prowadzenie rozliczeń z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, - analiza akt i prowadzenie rozlieczeń z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne rolników, - ewidencjonowanie składek, - opracowywanie decyzji w sprawie obejmowania, wyłączania, wymiaru składki dodatkowej z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, - opracowywanie decyzji w sprawie udzielania ulg w spłacie należności z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, - prowadzenie przymusowego dochodzenia należności z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, - obsługa stanowiska informacji tj. przyjmowanie wniosków o objęcie i wyłączenie z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego rolników i domowników, przyjmowanie wniosków o udzielenie ulg i umorzeń, przyjmowanie dokumentacji związanej z ubezpieczeniami społecznymi i zdrowotnymi, sprawdzanie kompletności zgłoszenia do ubezpieczenia, udzielanie wyjaśnień z zakresu podlegania, ustania ubezpieczenia rolniczego, udzielonych ulg i umorzeń. umowa na zastępstwo Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek jest trzynastokondygnacyjny. Miejsce pracy znajduje się na pierwszym i trzecim piętrze budunku. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami.
        StPr/21/2300
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Czynności pracownika produkcji polegające na uzupełnianiu komory baterii, przygotowywaniu wiązki do baterii, szlifowaniu elementów metalowych, przygotowywaniu łączników przeznaczonych do baterii.
        StPr/21/1130
        wynagrodzenie od od 19,5 PLN

        praca przy linii montażowej - wkręcanie śrubek
        StPr/21/1134
        wynagrodzenie od od 2 950 do 3 300 PLN

        szlifowanie, polerowanie akcesorii meblowych
        StPr/21/1135
        wynagrodzenie od od 2 900 do 3 200 PLN