pomocnik operatora

Miejsce pracy: Marii Skłodowskiej-Curie 73, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc operatorowi wytłaczarki drobne prace produkcyjne prace porządkowe na magazynie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wynagrodzenie brutto: 3 300 - 3 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: RESOURCE POLSKA MELAND SADOWSKI SPÓŁKA JAWNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Dorota Kolasińska
    Numer telefonu: 531808198
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    obsługa strugarek do drewna cztero i sześciogłowicowych, produkcja elementów z drewna, obsługa szlifiarek do drewna
    StPr/21/0421
    wynagrodzenie od od 3 705 PLN

    staż: naliczanie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, opodatkowanie, prowadzenie księgi przycjodów i rozchodów, księgi rachunkowej z wykonaniem sprawozdania finansowego, ewidencja i rozliczanie podatku od towarów i usług, wykonywanie list płac, rozliczanie ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
    StPr/21/0422
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    księgowanie dokumentów w podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz w księdze handlowej
    StPr/21/0423
    wynagrodzenie od 2 800 - 4 000 PLN

    księgowanie dokumentów w podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz w księdze handlowej, obsługa programu Płatnik, naliczanie wynagrodzeń
    StPr/21/0424

    cięcie elementów drewnianych lub desek na wymiar
    StPr/21/0426
    wynagrodzenie od od 3 280 PLN

    przyjmowanie i wydawanie towarów; rozmieszczanie i układanie towaru; cięcie profili aluminiowych, kontrola jakości uzyskanego wyrobu, zapakowywanie pociętego profilu do dalszej obróbki
    StPr/21/0427
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    szycie bluzek damskich
    StPr/21/0430

    staż: Wyrabianie gliny, formowanie naczyń i form dekoracyjnych, odlewanie form, szlifowanie i obróbka ceramiki, pomoc przy prowadzeniu warsztatów, obsługa sklepu internetowego
    StPr/21/0431

    montaż rusztowań
    StPr/21/0586

    przyjmowanie i wydawanie towarów; układanie towaru; pakowanie towarów, wypełnianie dokumentacji magazynowej
    StPr/21/0413