monter układu opomiarowania ciepła i wody

Miejsce pracy: Żwirki i Wigury 12, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - pomoc w instalowaniu układu opomiarowania ciepła i wody - prace hydrauliczne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 400 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, kierunek: Hydraulik
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HYDROTERMPROJEKT Gzella Andrzej
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Żwirki i Wigury 12, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Gzella
      Numer telefonu: 608-20-36-20
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      obsługa strugarek do drewna cztero i sześciogłowicowych, produkcja elementów z drewna, obsługa szlifiarek do drewna
      StPr/21/0421
      wynagrodzenie od od 3 705 PLN

      staż: naliczanie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, opodatkowanie, prowadzenie księgi przycjodów i rozchodów, księgi rachunkowej z wykonaniem sprawozdania finansowego, ewidencja i rozliczanie podatku od towarów i usług, wykonywanie list płac, rozliczanie ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
      StPr/21/0422
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      księgowanie dokumentów w podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz w księdze handlowej
      StPr/21/0423
      wynagrodzenie od 2 800 - 4 000 PLN

      księgowanie dokumentów w podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz w księdze handlowej, obsługa programu Płatnik, naliczanie wynagrodzeń
      StPr/21/0424

      cięcie elementów drewnianych lub desek na wymiar
      StPr/21/0426
      wynagrodzenie od od 3 280 PLN

      przyjmowanie i wydawanie towarów; rozmieszczanie i układanie towaru; cięcie profili aluminiowych, kontrola jakości uzyskanego wyrobu, zapakowywanie pociętego profilu do dalszej obróbki
      StPr/21/0427
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      szycie bluzek damskich
      StPr/21/0430

      staż: Wyrabianie gliny, formowanie naczyń i form dekoracyjnych, odlewanie form, szlifowanie i obróbka ceramiki, pomoc przy prowadzeniu warsztatów, obsługa sklepu internetowego
      StPr/21/0431

      montaż rusztowań
      StPr/21/0586

      przyjmowanie i wydawanie towarów; układanie towaru; pakowanie towarów, wypełnianie dokumentacji magazynowej
      StPr/21/0413