Hydraulik

Miejsce pracy: Praca w delegacji, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace przy instalacji wod-kan, instalacje hydrauliczne, łączenie rur z tworzyw praca w delegacjach, w przypadku wyjazdów pow 200 km pracodawca opłaca nocleg i dietę
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Energetyki i Budownictwa URBIS Henryk Urbański
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Cienista 13, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Henryk Urbański
      Numer telefonu: 602399491
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      praca przy odlewaniu elementów ceramicznych, praca fizyczna Miejsce wykonywania pracy: okolice Lubicza
      StPr/21/0059
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      sprzątanie autobusów (możliwość pracy na 1/2 etatu lub na pełen etat) dworzec PKS
      StPr/21/0060

      diagnostyka i naprawa sprzętu RTV w punkcie serwisowym oraz u klienta
      StPr/21/0061
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa maszyny konwencjonalnej
      StPr/21/0054
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      StPr/21/0055
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      wykonywanie badań laboratoryjnych
      StPr/21/0056

      administrowanie lokalną siecią komputerową z serwerami, zapewnienie sprawnego działania komputerów, serwerów, sieci, drukarek, instalacja, konfigurowanie, aktualizacja oprogramowania, wykonywanie kopii zapasowych, wsparcie informatyczne dla użytkownika
      StPr/21/0057

      Przygotowanie oraz poprowadzenie zajęć, pomoc w prowadzeniu zajęć letnich, samodzielne prowadzenie warsztatów urodzinowych
      PSZ-ZOPS/20284209
      wynagrodzenie od do 1 000

      Utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach oraz na otwartym terenie, pomoc przy dekoracji budynku oraz montażu nagłośnienia, dbałość o sprzęt sportowy, drobne naprawy sprzętu, zamykanie hali sportowej oraz bram, zamykanie dostępu do trybun osobom postronnym, kontrola nad sprawami wynajmu hali sportowej, przestrzeganie harmonogramu wykorzystania hali sportowej, prace remontowe, dbałość o tereny zielone, odśnieżanie, sypanie piaskiem (praca na 3/4 etatu)
      StPr/21/0058
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      RPO sprzątanie pokoi hotelowych, pranie i maglowanie bielizny hotelowej i gastronomicznej
      StPr/21/0051