pracownik brygady załadunkowej

Miejsce pracy: Wapienna 62, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc w załadunku, rozładunku elementów prafabrykowanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 12.01.2021
Wynagrodzenie brutto: 18,3 - 22 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic, sprawność fizyczna, chęci do pracy
    Pracodawca: GOLDBECK COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wapienna 62, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marta Wiercioch-Lewandowska
    Numer telefonu: 56 612 05 88
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv można wysłać na adres: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    obsługa biura, odbieranie telefonów, zlecanie przejazdów dla kierowców (firma zajmuje się usługami taksówki społeczne), tworzenie zestawień, przyjmowanie dokumentów
    StPr/21/0063
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    - pakowanie włókniny (watoliny tapicerskiej) do worków - czuwanie nad jakością wyprodukowanej włókniny - załadunek worków na samochody - osoby posiadające uprawnienia na wózki widłowe - pomoc w załadunku
    StPr/21/0064
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    tworzenie dokumentacji technicznej, prowadzenie i wdrażanie do produkcji modyfikacji narzędzi wtryskowych, analiza oraz rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z formami wtryskowymi.
    StPr/21/0072
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Czynności polegające na wspieraniu procesów produkcyjnych lub konfekcjonowaniu, weryfikowaniu jakości towarów oraz inne prace proste
    StPr/21/0065

    praca przy produkcji konstrukcji stalowych - spawanie urządzeń metalowych
    StPr/21/0066
    wynagrodzenie od od 26,21 PLN

    praca przy produkcji konstrukcji stalowych
    StPr/21/0067
    wynagrodzenie od od 22,67 PLN

    Wykonywanie zadań związanych z produkcją i montażem zbiorników
    StPr/21/0068

    Sporządzanie kosztorysów ofertowych,opracowywanie obmiarów na podstawie projektu, kompletowanie dokumentacji ofertowej.
    StPr/21/0069
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Przygotowywanie zleceń produkcyjnych,wdrażanie nowych produktów,nadzór nad procesami produkcyjnymi stolarki aluminiowej
    StPr/21/0070

    sporządzanie dokumentów obrotu materiałowego organizowanie i nadzorowanie dystrybucji sprzętu do jednostek wojskowych nadzorowanie realizacji umów nadzór nad działaniem systemu śledzenia zasobów i monitorowania przesyłek
    StPr/21/0073
    wynagrodzenie od 3 200 - 3 400 PLN