Zamknij

pracownik produkcji

Nr oferty: StPr/20/0824Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn, przyjęcie i wydanie dostawy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.10.2020
Wynagrodzenie brutto: do 3 704,6 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: mechaniczne
    Uprawnienia:
    • kurs operatora wózków jezdniowych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: minimum rok pracy przy obsłudze wózków widłowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Polna 115/115A, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Aleksandra Fenske
      Numer telefonu: 566595386
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      sprzątanie klatek schodowych, praca na Osiedlu Młodych
      StPr/20/1350
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      obsługa maszyn do rozlewu alkoholu na początek zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, następnie mozliwość zatrudnienia przez Firmę HENKELL FREIXENET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      StPr/20/1351
      wynagrodzenie od od 2 950 PLN

      pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej, układanie towarów, porządkowanie.
      StPr/20/1352
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej, układanie towarów, porządkowanie
      StPr/20/1353
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Podtrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy Telefoniczny i mailowy kontakt z aktualnymi klientami - kontrahentami w języku niemieckim Tłumaczenie zleceń Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego u kandydatów do pracy Przygotowywanie, weryfikacja profili kandydatów w języku niemieckim pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami opracowywanie i pozyskiwanie zapytań ofertowych kontakt mailowy i telefoniczny z kandydatami do pracy. Pracodawca oferuje: możliwość pracy zdalnej możesz pracować nie wychodząc z domu! Możliwość pracy na pełen lub część etatu w zależności od potrzeb możliwość podjęcia pracy od zaraz uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych, dzięki którym nabędziesz wymaganych umiejętności! możliwość wdrażania w życie własnych pomysłów, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
      StPr/20/1354

      Podtrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami - kontrahentami w języku niemieckim Tłumaczenie zleceń Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego u kandydatów do pracy Przygotowywanie, weryfikacja profili kandydatów w języku niemieckim pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami Pracodawca oferuje: możliwość pracy zdalnej możesz pracować nie wychodząc z domu! Możliwość pracy również jako dodatkowej możliwość podjęcia pracy od zaraz uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych, dzięki którym nabędziesz wymaganych umiejętności! Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
      StPr/20/1355
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      ochrona obiektu, pomieszczeń i urzadzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych, zapewnienie bezpieczeństwa osób oraz ochrona mienia przed kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem
      StPr/20/1356

      szycie maszynowe strojów do szermierki historycznej
      StPr/20/1346
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

      -NAUKA OBSŁUGI MASZYN ORAZ URZADZEŃ (PIŁA TARCZOWA, WIERTARKA, OKLEINIARKA) -WYKONYWANIE SZKICÓW, RYSUNKÓW I DOKUMENTACJI - NAUKA WYKONANIA ZLECENIA Z RYSUNKU
      StPr/20/1347
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      • przyjmowanie pojazdów do naprawy, sporządzając protokół przyjęcia; • wprowadzenie pojazdu na stanowisko diagnostyczno-naprawcze; • ustalenie przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu; • naprawa podzespołów, wymiana uszkodzonych części na nowe, wymiana płynów eksploatacyjnych • doradztwo techniczne.
      StPr/20/1349
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN