Zamknij

Hydraulik

Miejsce pracy: Kościuszki 47-47/19, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji sanitarnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.09.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 712 - 3 421 PLN
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Hydraulik
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Serwis Tech 24 Sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Kościuszki 47-47/19, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Małgorzata Norwind- Manzardo
        Numer telefonu: 56 46-36-000
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        sprzątanie klatek schodowych, praca na Osiedlu Młodych
        StPr/20/1350
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        obsługa maszyn do rozlewu alkoholu na początek zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, następnie mozliwość zatrudnienia przez Firmę HENKELL FREIXENET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        StPr/20/1351
        wynagrodzenie od od 2 950 PLN

        pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej, układanie towarów, porządkowanie.
        StPr/20/1352
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej, układanie towarów, porządkowanie
        StPr/20/1353
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Podtrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy Telefoniczny i mailowy kontakt z aktualnymi klientami - kontrahentami w języku niemieckim Tłumaczenie zleceń Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego u kandydatów do pracy Przygotowywanie, weryfikacja profili kandydatów w języku niemieckim pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami opracowywanie i pozyskiwanie zapytań ofertowych kontakt mailowy i telefoniczny z kandydatami do pracy. Pracodawca oferuje: możliwość pracy zdalnej możesz pracować nie wychodząc z domu! Możliwość pracy na pełen lub część etatu w zależności od potrzeb możliwość podjęcia pracy od zaraz uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych, dzięki którym nabędziesz wymaganych umiejętności! możliwość wdrażania w życie własnych pomysłów, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
        StPr/20/1354

        Podtrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami - kontrahentami w języku niemieckim Tłumaczenie zleceń Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego u kandydatów do pracy Przygotowywanie, weryfikacja profili kandydatów w języku niemieckim pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami Pracodawca oferuje: możliwość pracy zdalnej możesz pracować nie wychodząc z domu! Możliwość pracy również jako dodatkowej możliwość podjęcia pracy od zaraz uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych, dzięki którym nabędziesz wymaganych umiejętności! Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
        StPr/20/1355
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        ochrona obiektu, pomieszczeń i urzadzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych, zapewnienie bezpieczeństwa osób oraz ochrona mienia przed kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem
        StPr/20/1356

        szycie maszynowe strojów do szermierki historycznej
        StPr/20/1346
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

        -NAUKA OBSŁUGI MASZYN ORAZ URZADZEŃ (PIŁA TARCZOWA, WIERTARKA, OKLEINIARKA) -WYKONYWANIE SZKICÓW, RYSUNKÓW I DOKUMENTACJI - NAUKA WYKONANIA ZLECENIA Z RYSUNKU
        StPr/20/1347
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        • przyjmowanie pojazdów do naprawy, sporządzając protokół przyjęcia; • wprowadzenie pojazdu na stanowisko diagnostyczno-naprawcze; • ustalenie przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu; • naprawa podzespołów, wymiana uszkodzonych części na nowe, wymiana płynów eksploatacyjnych • doradztwo techniczne.
        StPr/20/1349
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN