Zamknij

Szwaczka

Miejsce pracy: Włocławska 133, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: szycie bluzek damskich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 774 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, odzieżowe
    Zawód:
    • Szwaczka maszynowa (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Produkcji Odzieży "TORTEX" Sp.J.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Włocławska 133, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Hanna Lewandowska
      Numer telefonu: 56 654 77 80
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7-15
      telefoniczna obsługa klienta w oparciu o standardy obowiązujące w firmie, wprowadzanie danych do systemu, ukierunkowanie na osiaganie wyników, budowanie dobrych relacji z klientem
      StPr/20/1389
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      sprzątanie biur, sanitariatów, korytarzy
      StPr/20/1390
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Czynności polegające na wspieraniu procesów produkcyjnych lub kompletowaniu, konfekcjonowaniu oraz weryfikowaniu jakości towarów oraz inne prace proste.
      StPr/20/1391

      montaż sieci kanalizacyjnych i wodnych, praca w zespole wynagrodzenie 3000 zł brutto+ dodatek za wykonywanie zadań kierowcy
      StPr/20/1392
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - pomoc przy przygotowywaniu posiłków
      StPr/20/1394
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      utrzymanie czystości na hali produkcyjnej za pomocą maszyny
      StPr/20/1393

      codzienne dokładne sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, sanitarnych
      StPr/20/1395

      Obsługa maszyn produkcyjnych w trybie automatycznym i półautomatycznym, przygotowanie detali, Produkcja końcówek aluminiowych oraz montaż przewodów aluminiowych, gumowych i stalowo-gumowych. Kontrola wizualna jakości. Ręczne prace transportowe. Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
      StPr/20/1381

      obsługa wózków widłowych
      StPr/20/1382

      obsługa maszyn i urządzeń do produkcji napojów
      StPr/20/1383