Zamknij

Opiekun medyczny

Miejsce pracy: Batorego 17/19, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: PRACA NA ODDZIAŁACH SZPITALNYCH: wykonywanie czynności pielęgnacyjnych u pacjentów, prowadzenie toalety przeciwodleżynowej, wykonywanie pomiaru ciśnienia, tętna, temperatury ciała, pomoc przy karmieniu pacjentów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: opiekun medyczny
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: konieczne posiadanie dyplomu opiekuna medycznego, mile widziane doświadczenie
    Pracodawca: Specjalistyczny Szpital Miejski im. M.Kopernika w Toruniu
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Batorego 17/19, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Łucja Stalmirska
    Numer telefonu: 56 6100263
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Podanie i cv należy wysłać na email: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    telefoniczna obsługa klienta w oparciu o standardy obowiązujące w firmie, wprowadzanie danych do systemu, ukierunkowanie na osiaganie wyników, budowanie dobrych relacji z klientem
    StPr/20/1389
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    sprzątanie biur, sanitariatów, korytarzy
    StPr/20/1390
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Czynności polegające na wspieraniu procesów produkcyjnych lub kompletowaniu, konfekcjonowaniu oraz weryfikowaniu jakości towarów oraz inne prace proste.
    StPr/20/1391

    montaż sieci kanalizacyjnych i wodnych, praca w zespole wynagrodzenie 3000 zł brutto+ dodatek za wykonywanie zadań kierowcy
    StPr/20/1392
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    - pomoc przy przygotowywaniu posiłków
    StPr/20/1394
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    utrzymanie czystości na hali produkcyjnej za pomocą maszyny
    StPr/20/1393

    codzienne dokładne sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, sanitarnych
    StPr/20/1395

    Obsługa maszyn produkcyjnych w trybie automatycznym i półautomatycznym, przygotowanie detali, Produkcja końcówek aluminiowych oraz montaż przewodów aluminiowych, gumowych i stalowo-gumowych. Kontrola wizualna jakości. Ręczne prace transportowe. Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
    StPr/20/1381

    obsługa wózków widłowych
    StPr/20/1382

    obsługa maszyn i urządzeń do produkcji napojów
    StPr/20/1383