Zamknij

sprzątaczka

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie i utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 14.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziany staż pracy i doświadczenie w sprzątaniu. Praca w systemie trzy zmianowym w różnych lokalizacjach na terenie Torunia.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Katarzyna Kolasińska
    Numer telefonu: 566580226
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    sprzątanie klatek schodowych, praca na Osiedlu Młodych
    StPr/20/1350
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    obsługa maszyn do rozlewu alkoholu na początek zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, następnie mozliwość zatrudnienia przez Firmę HENKELL FREIXENET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    StPr/20/1351
    wynagrodzenie od od 2 950 PLN

    pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej, układanie towarów, porządkowanie.
    StPr/20/1352
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej, układanie towarów, porządkowanie
    StPr/20/1353
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Podtrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy Telefoniczny i mailowy kontakt z aktualnymi klientami - kontrahentami w języku niemieckim Tłumaczenie zleceń Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego u kandydatów do pracy Przygotowywanie, weryfikacja profili kandydatów w języku niemieckim pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami opracowywanie i pozyskiwanie zapytań ofertowych kontakt mailowy i telefoniczny z kandydatami do pracy. Pracodawca oferuje: możliwość pracy zdalnej możesz pracować nie wychodząc z domu! Możliwość pracy na pełen lub część etatu w zależności od potrzeb możliwość podjęcia pracy od zaraz uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych, dzięki którym nabędziesz wymaganych umiejętności! możliwość wdrażania w życie własnych pomysłów, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
    StPr/20/1354

    Podtrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami - kontrahentami w języku niemieckim Tłumaczenie zleceń Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego u kandydatów do pracy Przygotowywanie, weryfikacja profili kandydatów w języku niemieckim pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami Pracodawca oferuje: możliwość pracy zdalnej możesz pracować nie wychodząc z domu! Możliwość pracy również jako dodatkowej możliwość podjęcia pracy od zaraz uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych, dzięki którym nabędziesz wymaganych umiejętności! Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
    StPr/20/1355
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    ochrona obiektu, pomieszczeń i urzadzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych, zapewnienie bezpieczeństwa osób oraz ochrona mienia przed kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem
    StPr/20/1356

    szycie maszynowe strojów do szermierki historycznej
    StPr/20/1346
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

    -NAUKA OBSŁUGI MASZYN ORAZ URZADZEŃ (PIŁA TARCZOWA, WIERTARKA, OKLEINIARKA) -WYKONYWANIE SZKICÓW, RYSUNKÓW I DOKUMENTACJI - NAUKA WYKONANIA ZLECENIA Z RYSUNKU
    StPr/20/1347
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    • przyjmowanie pojazdów do naprawy, sporządzając protokół przyjęcia; • wprowadzenie pojazdu na stanowisko diagnostyczno-naprawcze; • ustalenie przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu; • naprawa podzespołów, wymiana uszkodzonych części na nowe, wymiana płynów eksploatacyjnych • doradztwo techniczne.
    StPr/20/1349
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN